Irak'tan Türkiye'ye ekran kartı getirilebilir mi?

• Konuyu başlatan ArVet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 21B
Irakta ne işiniz var? Fiyatlar uygunsa, bende gideyim yakın zaten.
Benim akrabalarım Suriye de kampların çitlerini örüyor. O dönem 1 paket sigarayı 2 kişiye bölün falan diyorlardı. Irak nasıldır bilmem.

Irak'ta ne işiniz var? Fiyatlar uygunsa, bende gideyim yakın zaten.
Benim akrabalarım Suriye de kampların çitlerini örüyor. O dönem 1 paket sigarayı 2 kişiye bölün falan diyorlardı. Irak nasıldır bilmem.

Irak'ta işim yok ben getirmeyeceğim. Fiyat ucuz ise giden tanıdığım getirecek. Dolar bazlı satılıyor orada. Telefonlar ucuz idi.

Irak'ta işim yok ben getirmeyeceğim. Fiyat ucuz ise giden tanıdığım getirecek. Dolar bazlı satılıyor orada. Telefonlar ucuz idi.
1400 liraya alırsın P30Lite falan. Ülkemizde de var garantisiz kapalı kutu ama çok istiyorlar. Fiyata 500 lira falan koyuyorlar. Garantisi yok diye daha almadım. Birde yasadışı sonuç olarak. Önermiyorum.
Edit: Fazla söylemişim Samsung A31 180-190 dolar.

Fiyatların iyi olduğunu düşünüyorum. yasadışı değil bence sonuç olarak para karşılığında alınıyor. orada dene derim bir bilgisayarcıya testlerini yapar sıkıntısız ise gönderir. zaten sonradan olan sorunlarda garanti takmıyor.
1400 liraya alırsın P30Lite falan. Ülkemizde de var garantisiz kapalı kutu ama çok istiyorlar. Fiyata 500 lira falan koyuyorlar. Garantisi yok diye daha almadım. Birde yasadışı sonuç olarak. Önermiyorum.
Edit: Fazla söylemişim Samsung A31 180-190 dolar

Fiyatların iyi olduğunu düşünüyorum. yasadışı değil bence sonuç olarak para karşılığında alınıyor. orada dene derim bir bilgisayarcıya testlerini yapar sıkıntısız ise gönderir. zaten sonradan olan sorunlarda garanti takmıyor.
Aslında 4 senedir kullandığım telefon hiç tamirci yüzü görmedi. Garanti bitince ekran, cam, şarj girişi, kulaklık girişi ve flaş arıza verdi.

Irakta ne işiniz var? Fiyatlar uygunsa, bende gideyim yakın zaten.

1614869159419.png

Ekonomi pekte iyi değil hocam.

Eki Görüntüle 906457

Ekonomi pek de iyi değil hocam.

Size kızgın atmak istemiyorum lütfen. Kura göre ekonomi hesaplanmaz. Zaten orada dolar geçiyor genellikle. Ekonomi oldukça iyi hiçbir vergi olmadan ticaret yapıyorsun. Kuzey ve Güney bölgeleri yönetimleri petrolden geçiniyor sadece. Fakir çok fakir olabiliyor. Klasik orta doğu duru mudur?

Japon yeni.png

Geri
Yukarı