Iris Xe Red Dead Redemption performansı

larycheif

Femtopat
Daha fazla  
Selam nasılsınız şimdi direkt konu aranızda 8 GB RAM, Intel Iris Xe ekran kartı,11.nesil Intel Core i5-1135G7 sistemde Red Dead Redemption 2 oynamış var mı? Satın almak istiyorum ama internetteki performans videoları pek içimi açmadı bir yerde 40,50 FPS arası alırken bir diğer yerde 17 FPS zor gördüğünü gördüm anlayacağınız dengesiz o yüzden sormak istiyorum aranızda denemiş biri var mı?

Selam nasılsınız şimdi direkt konu aranızda 8 GB RAM, Intel Iris Xe ekran kartı,11.nesil Intel Core i5-1135G7 sistemde Red Dead Redemption 2 oynamış var mı? Satın almak istiyorum ama internetteki performans videoları pek içimi açmadı bir yerde 40,50 FPS arası alırken bir diğer yerde 17 FPS zor gördüğünü gördüm anlayacağınız dengesiz o yüzden sormak istiyorum aranızda denemiş biri var mı?

Hocam bu işlemciden uzak durun.

Hocam alacağınız laptopu ve bütçenizi söyleseniz? Belki daha iyi laptoplar önerebiliriz.

Harika bir işlemci niye öyle diyorsunuz?

Hocam 4 ay boyunca kullandım g serisi düşük güçlü bir işlemci olduğu için performansı çok düşük kalıyor özelliklede oyunlarda 2GHz bile zorla çıkıyor.

konu sahibi yazdigin ozellikler oyun oynamak için uygun değil. Oyunu satin alirsan şuan için kâr da olureun zirâ sene sonu dolar 50 bandı bekleniyor. Oyun performansı üzer oyunu aldığın için mutlu olursun .

Keşke o acer aspireyi almasaydın.

konu sahibi yazdigin ozellikler oyun oynamak için uygun değil. Oyunu satin alirsan şuan için kâr da olureun zirâ sene sonu dolar 50 bandı bekleniyor. Oyun performansı üzer oyunu aldığın için mutlu olursun .

Oyun oynayabiliyorum rahatça ama red dead redemption performansları dengesiz olunca size sorayım dedim

Hocam 4 ay boyunca kullandım g serisi düşük güçlü bir işlemci olduğu için performansı çok düşük kalıyor özelliklede oyunlarda 2GHz bile zorla çıkıyor.
O işlemciyi kötü yapmıyor. Sistem dizaynı kötüdür. O dediğiniz olay dizayn ile ilgili.

Yo rahatça oynayabiliyorum ki

Selam nasılsınız şimdi direkt konu aranızda 8 GB RAM, Intel Iris Xe ekran kartı,11.nesil Intel Core i5-1135G7 sistemde Red Dead Redemption 2 oynamış var mı? Satın almak istiyorum ama internetteki performans videoları pek içimi açmadı bir yerde 40,50 FPS arası alırken bir diğer yerde 17 FPS zor gördüğünü gördüm anlayacağınız dengesiz o yüzden sormak istiyorum aranızda denemiş biri var mı

O işlemciyi kötü yapmıyor. Sistem dizaynı kötüdür. O dediğiniz olay dizayn ile ilgili.
Hocam şimdi ne yapayım ben anlamadım gitti oyunu en azından 30 fps sabit oynayabilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı