Irkçılıktan dava açılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarım ne yazdığımı görmüşsündür yanlış yazdığımı.
Gördüm 'tarihte' yazmamayı unutmuşsun, yazsaydın ırkçılık yapmamış mı olacaktın? Kürt değilim ancak bu toprakları beraber savunduğumuz insanlara da laf ettirmem, yaşın küçük tarih kitapları okumanı öneriyorum.

Malum kişiye bir şey demediysen kimse ırkçılık yüzünden zamanını mahkemelerde harcamaz :) Rahat ol.

Gördüm 'tarihte' yazmamayı unutmuşsun, yazsaydın ırkçılık yapmamış mı olacaktın? Kürt değilim ancak bu toprakları beraber savunduğumuz insanlara da laf ettirmem, yaşın küçük tarih kitapları okumanı öneriyorum.
Kürtler tarihte çoğu zaman türkler olmadan devlet kurmuş bu özellikle selçukludan önce.

Kürtler tarihte çoğu zaman türkler olmadan devlet kurmuş bu özellikle selçukludan önce.
Yahu adam kendi toprağında ülke kurmuş zamanında bunun neyi suç? Türkiye kurulduktan sonra kurulan Ağrı Kürt cumhuriyeti bu ülke için problem oldu çünkü Türkiye'nin toprak bütünlüğünü bozuyordu, ancak 1877'de Osmanlı Kars'ı Ruslara bırakınca Cumhuriyet kurmak zorunda kalındı.

Türkler ve Kürtler düşmandır birbirlerini sevmezler. Ha ben solcuyum bana göre bütün ırklar eşittir hiçbirine karşı sevgi ve nefret beslemem.

Türkler ve Kürtler düşmandır birbirlerini sevmezler. Ha ben solcuyum bana göre bütün ırklar eşittir hiçbirine karşı sevgi ve nefret beslemem.
Zamanında Türkiye'den ayrılabilirlerdi neden ayrılmadılar? yahu açıp bir kitap bile okumadığınız nasıl da anlaşılıyor.

Yahu adam kendi toprağında ülke kurmuş zamanında bunun neyi suç? Türkiye kurulduktan sonra kurulan Ağrı Kürt cumhuriyeti bu ülke için problem oldu çünkü Türkiye'nin toprak bütünlüğünü bozuyordu, ancak 1877'de Osmanlı Kars'ı Ruslara bırakınca Cumhuriyet kurmak zorunda kalındı.
Kendi toprağında ülke kurmuş mantığı çok saçma bence bu bütün devletlerde böyle olur o zaman. Hem sevmemek nasıl ırkçılık olur bilmiyorum.

Zamanında Türkiye'den ayrılabilirlerdi neden ayrılmadılar? yahu açıp bir kitap bile okumadığınız nasıl da anlaşılıyor.
Bir sürü kitap okudum da bunları bilmek için kitap okumaya gerek yok. Bütün ırklar kendi çıkarına bakar bütün Kürtlerin gizli ya da açık şekilde Kürdistan istemesi gibi. İnkar edemez bunu kimse. Bana sorsan ırkın hiç bir önemi yok davamız aynıysa benim yoldaşımdır.

Selamlar, başlığa bakıp hemen bana sövmeyin ırkçılığın ne kadar kötü bir şey olduğunu biliyorum ama yanlışlıkla yazdım. TikTokta Selehaddin eyyubi ile 4. Baldwin kıyaslanıyordu. Ben de Tarihte kürtleri sevmem fakat Eyyubi > 4. baldwin yazacaktım fakat Tarihte yazmadan yollamışım sanki ırkçıymışım gibi oldu. Sonra hemen sildim tarihte diye düzelttim. Fakat çok korkuyorum böyle iğrenç bir suç sicilime işlerse Ailemin yüzüne bakamam. Artık kendimden de nefret ediyorum nasıl böyle biri oldum ben.
Troll'se komik değilse daha komik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı