Irkçılıktan dava açılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oğlum takılma hiç bir şey olmaz. Yorumu da silmişsin zaten. Yaşın küçük olduğu için dert ediyorsun da etme gerek yok.

Dediğim hiç bir şeyi anlamıyorsun, cahilsin. Ermenileri ikisi de sevmiyorsa o zaman Türkler ve Kürtler Ermeni ırkçısı oluyor. Hani ırkçılık kötüydü? Kitap okurum okumam seni ilgilendirmez. İnsanları ırklara göre ayırmıyorum ben, insan insandır. Irk sadece dil ve dış görünüş farklılığıdır bana göre. Ama Türklerin ve Kürtlerin birbirlerini sevmediği bir gerçek. Ama ben kendimi her hangi bir ırka bağlı olarak görmediğim için hiç bir ırka düşman ya da tabii değilim.
Irka bağlı değil misin? sen oyuncak yumurtadan mı çıktın? önce ne olduğunu söyle gelip burada Türk Kürt eleştirisi yapmadan önce, cahil diyorsun ben burada fikrimi söylüyorum sen daha kendini ifade edemiyorsun, yok ben insanları ırklara göre ayırmam yok dış görünüş farklıdır, hain diyorsun haini de var vatansever de sen bu vatan için ölen Kürt kardeşlerimize böyle diyemezsin genelleme yapmadan önce bir düşün ne yazıyorum diye.

Irka bağlı değil misin? sen oyuncak yumurtadan mı çıktın? önce ne olduğunu söyle gelip burada Türk Kürt eleştirisi yapmadan önce, cahil diyorsun ben burada fikrimi söylüyorum sen daha kendini ifade edemiyorsun, yok ben insanları ırklara göre ayırmam yok dış görünüş farklıdır, hain diyorsun haini de var vatansever de sen bu vatan için ölen Kürt kardeşlerimize böyle diyemezsin genelleme yapmadan önce bir düşün ne yazıyorum diye.
Kimseye hain demedim. Kendimi hiç bir ırka bağlı görmüyorum sadece ana dilim Türkçe. Gidip hiç bir yerde Türklüğü savunmam, propaganda yapmam çünkü ırk umrumda olan bir şey değil. Kendimi oldukça net ifade ettim. Sen klasik bir cahilsin.

Kimseye hain demedim. Kendimi hiçbir ırka bağlı görmüyorum sadece ana dilim Türkçe. Gidip hiçbir yerde türklüğü savunmam, propaganda yapmam çünkü ırk umurumda olan bir şey değil. Kendimi oldukça net ifade ettim. Sen klasik bir cahilsin.
Yoksa sende mi videoda'ki kafadasın, cahil demeden önce kendini sorgula, bilgisiz cahil sensin burada ortalığı karıştırıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yoksa sende mi videoda'ki kafadasın, cahil demeden önce kendini sorgula, bilgisiz cahil sensin burada ortalığı karıştırıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır, sen cahilsin. Attığın video saçma sapan konuyla alakasız bir şey. Cahil bir milliyetçi olduğun için bana saldırıyorsun. Benim ideolojimde ırkın bir önemi yoktur, bütün insanlar ırkı, toplumsal sınıfı fark etmeksizin eşittir. Ama dünyada çoğunun birbirini sevmediği ırklar var, bu bir gerçek.

Hayır, sen cahilsin. Attığın video saçma sapan konuyla alakasız bir şey. Cahil bir milliyetçi olduğun için bana saldırıyorsun. Benim ideolojimde ırkın bir önemi yoktur, bütün insanlar ırkı, toplumsal sınıfı fark etmeksizin eşittir. Ama dünyada çoğunun birbirini sevmediği ırklar var, bu bir gerçek.

Attığı video senin önceki yazdığın mesajı anlatıyor senin annen veya baban Türk olabilir ama kendini Rus, Yunan veya başka ırka ait hissedebilirsin, şu cahil lafınıda kullanmayın kime göre neye göre cahil saygılı tartışalım lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı