Irkımızı öğrenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben maymun değilim arkadaşlar, sizi bilemiyorum 😁 .
Kimse kimseye maymun demiyor güzel insan. Ortak ata veya evrim kimseye hiç bir şekilde hakaret etmez, aşağılamaz.

Rica ediyorum bilimden yana olunuz. Okumaktan zarar gelmez. Sağırlığın tedavisi vardır ancak kulağını kapayanı iyileştiremezsin.

Mesajlara bakmadan cevap vereyim, günümüzde genetik açıdan bir ırk ayrımı yok. Kültürel farklılıklar var, onun için de atalarınızı ailenize sorup soruşturabilirsiniz.

Kimse kimseye maymun demiyor güzel insan. Ortak ata veya evrim kimseye hiç bir şekilde hakaret etmez, aşağılamaz.

Rica ediyorum bilimden yana olunuz. Okumaktan zarar gelmez. Sağırlığın tedavisi vardır ancak kulağını kapayanı iyileştiremezsin.

Şaka yapmıştım güzel insan. Kendi bildiğinizi kanıtlamak için hemen atlamasanız keşke.
Her neyse, önemli değil. 👍

Azcık pahalı ama çözüm bu.

Aslında sorunun cevabı şu linkten ibaret. O kadar makaleye bu kadar tartışmaya gerek yokmuş demek ki. Yok primat vesaire. Adam kısacası atalarını soruyor işte.

Din değil ki bu, inanmamayı seçeceksin. Technopat Sosyal'in olmadığına inanmak kadar saçma. :)

Tamam ama bana kısaca 2-3 tane açıklayan örnek gösterir misiniz yok makale oku vs diyorlar bende onlara evrimin yanlış olduğunu söyleyen bir sürü makale paylaşırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı