IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Şimdilik kaldıracaksınız, sorununuz çözülürse tekrar indirebilirsiniz. DDU işlemini de yapın. Sorun devam ederse yeni dosyaları atarsınız, çözülürse de belirtirseniz sevinirim.

Şimdilik kaldıracaksınız, sorununuz çözülürse tekrar indirebilirsiniz. DDU işlemini de yapın. Sorun devam ederse yeni dosyaları atarsınız, çözülürse de belirtirseniz sevinirim.
Zula'yı silip DDU ile ekran kartı driverini kaldırdım. Zaten oyun açıkken atıyordu beni. Şu an tekrar indireceğim ve deneyeceğim. Size haber veririm.
Şimdilik kaldıracaksınız, sorununuz çözülürse tekrar indirebilirsiniz. DDU işlemini de yapın. Sorun devam ederse yeni dosyaları atarsınız, çözülürse de belirtirseniz sevinirim.Aynı sorun devam ediyor
Zula'yı silip DDU ile ekran kartı driverini kaldırdım. Zaten oyun açıkken atıyordu beni. Şu an tekrar indireceğim ve deneyeceğim. Size haber veririm.
aynı sorun devam ediyor
aynı sorun devam ediyor
Zorunlu değil, rehberde yazıyor. Minidump dosyanızda BattlEye görünüyor, burada nasıl kaldırılacağı yazıyor. En aşağıdaki yazı.
AYNI SORUN DEVAM EDİYOR

Son düzenleme:
Kablolu sürünü güncelle. Geçici olarak Logitech sürücülerini sil. Bu sistemde sürücü bulma programı veya optimizasyon aracı kullanıldı mı?
Ayrıca ekran kartı doğru yüklenmemiş, bu sistemdeki ekran kartı nedir?
DDU ile kaldırıp en güncel sürümü değil 1 eski sürümü yükleyin.
Bunların hepsini doğru şekilde yapıp sonrasında son durumu bildirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı