IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç ay önce yeni SSD satın aldım ancak SSD'yi taktıktan sonra bilgisayarım nadiren de olsa mavi ekran vermeye başladı.

Minidump:

Dump dosyası oluştururken Spotify, Discord, Steam, Google gibi uygulamalar açıktı.

Bilgisayara yeni bir SSD takıldığında sistem dosyaları bozulabilir. En basit çözüm sistem dosyalarını onarmaktır. Bunu yapmak için;
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth komutunu CMD üzerinden yönetici olarak çalıştırarak yapın. Daha sonra, SFC /SCANNOW yazarak devam edin. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Bilgisayara yeni bir SSD takıldığında sistem dosyaları bozulabilir. En basit çözüm sistem dosyalarını onarmaktır. Bunu yapmak için;
DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth komutunu CMD üzerinden yönetici olarak çalıştırarak yapın. Daha sonra, SFC /scannow yazarak devam edin. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Arkadaşin dediğini yaptım CM'de de işlemin basarili oldugunu ve bozuk yerlerin duzeltildigini yazdı ancak isim olduğu için bilgisayarı hemen kapatmadim daha yeni kapattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı