İş Bankası 18 yaş altı mobil bankacılık var mı?

Staj hesabı vs derseniz açıyorlar ben staj hesabı dedim açtılar aktif olarak her özelliği kullanıyorum.

Hocam pekala staj hesabı dediğimiz zaman herhangi bir belge vs istemiyorlar mı? Staj yaptığını kanıtlaması adına?

Ziraat öneririm, mobil bankacılığı kullanabiliyorsun para gönderip alabiliyorsun.

Ziraat'te çok kısıtlama olduğunu duydum ama.

Hocam pekala staj hesabı dediğimiz zaman herhangi bir belge vs istemiyorlar mı? Staj yaptığını kanıtlaması adına?

Ziraat'te çok kısıtlama olduğunu duydum ama.

Benden velimi istediler ve bir kaç dosyaya imza attı onu dışında herhangi bir belge istemediler

Benden velimi istediler ve birkaç dosyaya imza attı onu dışında herhangi bir belge istemediler.

Okuldan staj yapacağınızı kanıtlayan bir belge ya da staj yapacağınız iş yerinden staj yapacağınızı kanıtlayan bir belge istemediler mi hocam?

Benim arkadaş kullanıyor bir kısıtlama olduğunu söylemedi.

Mobil bankacılığın tüm özellikleri kullanılabiliyor mu peki?

Okuldan staj yapacağınızı kanıtlayan bir belge ya da staj yapacağınız iş yerinden staj yapacağınızı kanıtlayan bir belge istemediler mi hocam?

Bildiğim kadarıyla evet, YouTube'da Halil diye birisi var kart falan inceliyor oradan bakabilirsin 18 yaş altı kartlara.

İstemediler ben zaten stajdan 1 hafta önce açtım iş yeri garanti istedi hesabı açtım 1 hafta sonra stajın başladı yani hesabı açtırırken stajyer değildim.

İstemediler ben zaten stajdan 1 hafta önce açtım iş yeri garanti istedi hesabı açtım 1 hafta sonra stajın başladı yani hesabı açtırırken stajyer değildim.

Bildiğim kadarıyla evet, YouTube'da Halil diye birisi var kart falan inceliyor oradan bakabilirsin 18 yaş altı kartlara.

Tamamdır teşekkür ederim herkese.

Staj hesabı vs derseniz açıyorlar ben staj hesabı dedim açtılar aktif olarak her özelliği kullanıyorum.

Merhaba meslek lisesine gidiyorum son senem staja başladım garantiye başvurdum staj yaptığıma dair belge istediler patrona sorduğum zaman bilmiyorum öyle bir şey dedi bu okulun verdiği staj sözleşmesini götürsem olur mu?

Geri
Yukarı