İş Bankası banka kartı nasıldır?

Gamerr97

Yoctopat
Çalışmayan bir arkadaşımın kartı yok, peşin alışverişler için kart ve 2. elde ürün satması için IBAN lazım. Ona bende olan Enpara önerdim ama sen bir foruma İş Bankası banka kartını sorsana dedi.

Nasıldır bu? Yukarıda dediğim işler için kullanılacak. Ayrıca kendisi internetten değil de bizzat şubesine gidip başvuru yapabilir mi?

Çalışmayan bir arkadaşımın kartı yok, peşin alışverişler için kart ve 2. elde ürün satması için IBAN lazım. Ona bende olan Enpara önerdim ama sen bir foruma İş Bankası banka kartını sorsana dedi.

Nasıldır bu? Yukarıda dediğim işler için kullanılacak. Ayrıca kendisi internetten değil de bizzat şubesine gidip başvuru yapabilir mi?

Uygulamadan başvuru çok ama çok daha kolay. Kimliğinizi kameraya gösterip görüntülü konuşuyorsunuz. 15 dakika içinde evinizde müşteri oluyorsunuz. 1 hafta içinde kartınız evinize ücretsiz geliyor.

Eylül'den itibaren İş Bankası kullanıyorum. Başka bankada kullanmıyorum şu anda. Gayet güzel öğrenciler için tavsiye ederim. Ben şubeye gidip başvurdum. Hem kredi kartı hem de banka kartı çıkarttım.

Geri
Yukarı