İş Bankası bankamatik kartı kaç günde gelir?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba 3 Mart'ta bankamatik kartım kaybolduğu için Maximum Mobil'den yenisini istedim ve kartın kuryeye çıkacağı zaman mesaj atacaklarına dair bir mesaj attılar. 5 gün oldu, hala mesaj gelmedi kartımda yok harcama yapacağım zaman bankamatikten para çekmek zorunda kalıyorum acaba bu hafta içinde gelir mi? Benim gibi bir durum yaşayan var mı aranızda?

Aynı bankadan değil lakin başka bankadan başvurumda ben de yaklaşık 1 hafta bekledim. Normal bir durum, kartın basım süreci vs. kargoya verilmesi biraz sürüyor.

28 şubat'ta hesap açmıştım da şubeden. Farklı bir şubeye gelmesini talep ettim hesap kartının. Herhangi bir mesaj gelmedi. Geçen sürenin fazlasıyla uzun olduğunu düşünüyorum.

Şubeye gidip sorun bence, ben ilk hesabımı açtığımda kartım şubeye gelmişti ama bana mesaj gelmemişti, şubeye gittiğimde kartımı verdiler.

Hocam hangi ilde oturduğunuzada bağlı, cumartesi günü Maximum Mobil'den kart başvurusu yaptım dün kuryeye verildi bugün gelecekti ama adresim yanlış olduğu için gelmedi😅(İstanbul'da oturuyorum)

Bende İzmir'de oturuyorum ama hala kargoya verildiğine dair bir mesaj gelemedi. Adresime gönderiliceği söylenmiş mesajda 1 hafta geçsin bakalaım müşteri hizmetlerini ararım ona göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı