İş Bankası İlk İmza Kısıtlaması

Bende hesap açtırdım ama temsilci bana Maximum Mobil ile her şeyi yapabilirsin dedi. NFC bile yapılamıyor. Bir şekilde para göndermenin yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 186
Bunu gittiğimde şubeye soracağım ona göre burada bilgi veririm hocam, eğer yapılabiliyorsa mükemmel.

Şubeden açtırılabiliyor zaten iş cep uygulamasıda şubeye gidin diyor. Ama eğer web üzerinden yapılabilirse çok daha iyi olur. Ayrıca velimiz olmadan kendimiz yapabilir miyiz diye sorar mısınız?

Şubeden açtırılabiliyor zaten iş cep uygulamasıda şubeye gidin diyor. Ama eğer web üzerinden yapılabilirse çok daha iyi olur. Ayrıca velimiz olmadan kendimiz yapabilir miyiz diye sorar mısınız?
Veliniz olmadan açamazsınız sözleşme imzalattıkları için. Hatta sitelerinde şöyle geçiyor "İlk İmza Hesabı açtırmak için veli ya da vasin ile en yakın İş Bankası Şubesi’ne gelmen yeterli"

Benim merak ettiğim ise kısıtlı özellikleri kaldırıp kaldıramadıkları kaldırabiliyorsa hiç bir sorun yok.

İlk imza hesabını 2 yıl kullandım. Sadece iş bankası hesaplarına havale yapabiliyorsunuz (günde maksimum 5000 TL), fakat son zamanlarda tanımlı hesap ekleme kalkmıştı. Yukarıda bir arkadaş web sitesinden ekleniyor demiş, bilemiyorum. Döviz hesabı, altın hesabı vs. açabiliyorsunuz, fakat şubeye gitmeniz gerekebilir.
Yıllık aidat yok. Benim için en büyük sorun sadece iş bankası hesaplarına havale yapabilmekti, bunun olmadığı bir banka araştırmanızı öneririm eğer sizin için de sorunsa.
18 yaşınıza girdiğinizde hesabınız otomatik olarak normal hesaba dönüşecek ve yeni bankamatik kartınız evinize gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı