İş Bankası Maximum Platinium kartı kime veriliyor?

wzgursel

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba kolay gelsin. Maximum Platinium kredi kartı kimlere veriliyor? Daha 18 yaşındayım bana 60 k limit açtılar 20 günde daha da yükselir bence. Bu arada sadece İş Bankası kullanıyorum ama garanti de açacağım ve Vakıf amcamın Garanti'de 400 vakıf 300 deniz 200 var limit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kolay gelsin. Maximum Platinium kredi kartı kimlere veriliyor? Daha 18 yaşındayım bana 60 k limit açtılar 20 günde daha da yükselir bence. Bu arada sadece İş Bankası kullanıyorum ama garanti de açacağım ve Vakıf amcamın Garanti'de 400 vakıf 300 deniz 200 var limit.
Merhaba, sorunun cevabına gelecek olursak. 30.000 Tl alt limit ile veriliyor Maximum Platinum kart, bu tutar ve daha üstü tutarda bir limite sahipseniz alabilirsiniz. 30.000 Tl nin altında müşteri limiti olanlar maalesef alamaz. Şunun bilgisini de vereyim, Maximum Platinum kart için şubenize başvurmanız gerekmekte. Mobil bankacılık üzerinden Platinum, Gold- Premier kartlara başvuru yapılamıyor maalesef. Şubeye gidin ve Maximum Platinum başvurusunda bulunmak istiyorum diye belirtin ilgili işlemler yapılacaktır.

2 senedir kullanıyorum bu hesabı bana sadece teminatlı kart sunuyorlar. Nereden başvurdun peki mobilden mi şubeden mi? Ben de belki iş bankasından denerim.
mobil

Hocam nasıl 60bin limit alabildiniz? Ben çalıştığım halde garanti direkt red veriyor
hocam bu arada şöyle söyleyeyim ben şahıs şirketide açacam kuryelik için sende aç ticari faliyet göster etkisi olur

Son düzenleme:

Geri
Yukarı