İş Bankası'ndan gönderilen para Papara'ya geçmedi

karul

Decapat
Babam yaklaşık 20-25 dakika önce bana İş Bankası üzerinden denemek için 10 TL para gönderdi. Açıklama kısmına Papara numarasını yazdı. Her şey doğru. Kişi uyuşmuyor tarzı bir hata verdi ve para gelmedi. Normalde olması gerekiyor. Arkadaşımda oluyor, bende olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam yaklaşık 20-25 dakika önce bana İş Bankası üzerinden denemek için 10 TL para gönderdi. Açıklama kısmına Papara numarasını yazdı. Her şey doğru. Kişi uyuşmuyor tarzı bir hata verdi ve para gelmedi. Normalde olması gerekiyor. Arkadaşımda oluyor, bende olmuyor.

Papara hesabına sadece kendinize ait hesaptan para gönderebilirsiniz. Babanız veya bir başkası Papara tarafından aksi belirtilmedikçe sizin Papara hesabınıza para gönderemez.

Papara hesabına sadece kendinize ait hesaptan para gönderebilirsiniz. Babanız veya bir başkası Papara tarafından aksi belirtilmedikçe sizin Papara hesabınıza para gönderemez.

Gönderilebilmesi lazım hocam. Bazı hesaplara bildirim gelmiş. Arkadaşıma böyle bir bildirim gelmedi. Bazı kişiler ise bunu halihazırda 1-2 yıldır kullandığını söylüyor. Onun haricinde gönderilmediğini ben de biliyorum.

Gönderilebilmesi lazım hocam. Bazı hesaplara bildirim gelmiş. Arkadaşıma böyle bir bildirim gelmedi. Bazı kişiler ise bunu halihazırda 1-2 yıldır kullandığını söylüyor. Onun haricinde gönderilmediğini ben de biliyorum.

Tamam işte dediğim gibi aksi belirtilmedikçe diyorum çünkü mesela benim de tanıdıklarımdan bazılarında bu özellik aktif olmuş durumda. Papara uygulamasında EFT ile yükle seçeneğine basarsanız ve orada yükleyebileceğiniz yazıyorsa yüklersiniz yoksa gelen tüm paraları discard edecektir. Başka hesaplardan Papara'ya para yükleme şu anda beta sürümde diye biliyorum herkeste açık değil altyapıyı hazırlıyorlar galiba.

Tamam işte dediğim gibi aksi belirtilmedikçe diyorum çünkü mesela benim de tanıdıklarımdan bazılarında bu özellik aktif olmuş durumda. Papara uygulamasında EFT ile yükle seçeneğine basarsanız ve orada yükleyebileceğinizi yazıyorsa yüklersiniz yoksa gelen tüm paraları discard edecektir. Başka hesaplardan Papara'ya para yükleme şu anda beta sürümde diye biliyorum herkeste açık değil altyapıyı hazırlıyorlar galiba.

Mail attım. Eğer bu özelliği açabiliyorlarsa benim hesabımda açarlar umarım. Ekstra banka hesabı vs. ile uğraşmamak için Papara'dan gönderebiliyor diye kart falan istedim. En kötü ihtimal parayı nakit alıp yatıracağım.

Mail attım. Eğer bu özelliği açabiliyorlarsa benim hesabımda açarlar umarım. Ekstra banka hesabı vs. ile uğraşmamak için Papara'dan gönderebiliyor diye kart falan istedim. En kötü ihtimal parayı nakit alıp yatıracağım.
Şu anda bu bahsettiğin bu her hesaptan para yükleyebilme özelliği Nays'da mevcut İş Bankasına ait onu kullanabilirsin hesap doğrulayabilirsen aylık 30000 TL 100 kere yükleme yapabiliyorsun.

Şu anda bu bahsettiğin bu her hesaptan para yükleyebilme özelliği Nays'da mevcut İş Bankası'na ait onu kullanabilirsin hesap doğrulayabilirsen aylık 30000 TL 100 kere yükleme yapabiliyorsun.

iPhone 6 kullanıyorum. Nays iOS 13 ya da 14 istiyor. Bende ise iOS 12 var. Maalesef, kullanamıyorum. Enpara ise telefon eskiden jailbreklendiği için kullanamıyorum. İzin vermiyor.

O halde yapacak bir şey yok Papara'nın mailini bekleyeceksiniz.

Jailbreak'i kalıcı olarak kaldırabilirsem Enpara deneyeceğim. Şu an araştırıyorum. Enpara'da IBAN var diye biliyorum.

O halde yapacak bir şey yok Papara'nın mailini bekleyeceksiniz.

Hocam cevap geldi. Hesabım sözleşmeli olmadığı için para iade ediliyormuş. Kart geldiği zaman sözleşmeli hesaba geçip tekrar deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı