İş bilgisayarı tavsiyesi

Hocam bilgisayarın iyi olmasından yana şunlara da bakmanızı tavsiye ederim. Depolamayı ileride arttırabiliyor musunuz? RAM'i arttırabiliyor musunuz? Çünkü 1,2 sene sonra bunlara ihtiyacınız olacak.

Arkadaşlar selamlar. İş bilgisayarı için şık ve hızlı olan bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bütçe çok mühim değil. Casper Nirvana X500 almayı düşünüyorum. Estetik ve şık geldi gözüme. Tavsiyeleri bekliyorum.
Hocam Selamlar; Casper son 2-3 yılda ciddi şekilde değişime uğradı. Kullanılan kasaların kalitesi, içinde kullanılan parçalar ve müşteri memnuniyeti. Bu konularda ciddi yol almış durumda. Özellikle senin de bahsettiğin gibi X500 yada X400 modelleri benim de oldukça ilgimi çekiyor ve neredeyse hayran bırakıyor :) İnce hafif ve şık bir cihaz olarak aşağıya X500'ün Link'ini bırakıyorum. Tavsiye ederim.

Hocam Selamlar; Casper son 2-3 yılda ciddi şekilde değişime uğradı. Kullanılan kasaların kalitesi, içinde kullanılan parçalar ve müşteri memnuniyeti. Bu konularda ciddi yol almış durumda. Özellikle senin de bahsettiğin gibi X500 yada X400 modelleri benim de oldukça ilgimi çekiyor ve neredeyse hayran bırakıyor :) İnce hafif ve şık bir cihaz olarak aşağıya X500'ün Link'ini bırakıyorum. Tavsiye ederim.
Ben de Casper markasını önerebilirim. Kesinlikle burada yazacağım şeyleri ya beğenmeyenler olacak ya da yok artık diyen olacak. Abim de yıllar önce bir Casper dizüstü bilgisayar alırken çok tereddüt ederek almıştı üstelik bir önceki dizüstü bilgisayarı Dell idi. Aldığı bilgisayar i5 işlemcili bir bilgisayardı ve bugün halen sorun yaşamadan kullanıyor ki bence X400 ve X500 gibi modeller gayet şık ve güzel duruyor. Bence performans sorunu da yaşatmaz ki üzerinde gelecek olan Intel işlemci sayesinde de şarj sorunu da performans sorunu da yaşatmayacaktır.

Hocam selamlar, baktığın cihazın özellikleri çok iyi , özellikle 10th gen intel işlemcili i3-i5 bir cihaz alman hem oyun performansında hem de içerik üretiminde sana oldukca katkı sağlayacaktır. Marka çok önemli değil

Fiyat önemli değil ise kesinlikle bir iş bilgisayarı olarak thinkbook tavsiye ederim Thisisspartaa'nın tavsiye ettiği model çok başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı