İş bulamıyorum

Ülkemizde lisans mezunlarında aranan en büyük özellik torpil olması bu yoksa iş bulman çok zor beyaz yakayı geçtim normal mavi yaka bile almazlar.

Torpilin adı olmuş referans okuldayken hiçbir derse gelmeyen kopyayla dersleri zar zor geçen kız mezun olur olmaz bir şirkete müfettiş yardımcısı oldu 😃

Torpilin adı olmuş referans okuldayken hiçbir derse gelmeyen kopyayla dersleri zar zor geçen kız mezun olur olmaz bir şirkete müfettiş yardımcısı oldu 😃

Bende aynı durumdayım seninle işletme mezunuyum gitmediğim şirket başvurmadığım yer kalmadı 1 kişi alacaklar 30 kişi çağırıyorlar mülakat tamamen formalite, şaşmıyor sorular referansın var mı? Cevap yok ise tanıdığın var mı? Ona da cevap yok ise bizi nereden buldun? İlan açtıklarının bile farkında değiller. Sonra biz size haber vereceğiz. Geçici süreli bir yerde çalışıyorum şimdilik iş aramaktan bıktım.

Askere gel astek olarak aylık en kötü 19 20 k alırsın kanka subaysın rahatsın dinle beni.

2 hafta sonra yerler açıklanıyorda bende nerede o şans çıkmazki

Subay asb olmak istiyorum diye seçip komando olmak istiyorum dersen piyade olarak gelmeme ihtimalin 0 kardeşim

Yeni konular

Geri
Yukarı