İş görüşmesinde maaş sorulmalı mı?

Benim şahsi fikrim maaş sorulmamalı görüşeceginiz kişi her şeyi anlatacaktır buna gerek bile duymayacaksınız önceliginiz yapacagınız işte başarınız olmalı ve kendi işiniz gibi çalışmanız.

@Iskenderun sorman lazım iş görüşmesi diye dizini büküp oturma gerekli konularda biraz dişini göster ince ayrıntısına kadar sor iş kendine uygun mu değil mi değerdir yapacağın tek iş o değil ben sormadım beni 13 saat 30 TL'ye çalıştırıyorlardı o zaman küçüktüm yaz boyu çalışmıştım sen sor kesinlikle.

İs görüşmesinde zaten size bir deneyimlerinizi, bilgilerinizi, eğitim hayatınızı doldurmanız gereken bir başvuru kağıdı veriyorlar. Orada ne kadar maaş istediğinizi de yazıyorsunuz. Muhabbet oradan açılıyor.

Gözden düşersiniz diyorlar ama boşverin hocam, sorun. Sonradan başınız ağrımasın.
Gizlilik açısından söyleyemem şirketi ama şahsen emek çalacak bir şirket olduğunu düşünmüyorum.

İs görüşmesinde zaten size bir deneyimlerinizi, bilgilerinizi, eğitim hayatınızı doldurmanız gereken bir başvuru kağıdı veriyorlar. Orada ne kadar maaş istediğinizi de yazıyorsunuz. Muhabbet oradan açılıyor.
Hocam kağıt vereceklerini falan düşünmüyorum. Stajyer olarak çalışacağım. Yine de verirler mi? Ben vereceklerini düşünmüyorum çünkü stajyer maaşı verirler.

Sorman lazım iş görüşmesi diye dizini büküp oturma gerekli konularda biraz dişini göster ince ayrıntısına kadar sor.
İş belli hocam zaten.

Benim şahsi fikrim maaş sorulmamalı görüşeceğiniz kişi her şeyi anlatacaktır.

Ben aynı şekilde düşünüyorum.

Geri
Yukarı