İş hayatında MacBook vs oyuncu laptopları

modric

Centipat
Daha fazla  
Hafiflik, şarj, ekran kalitesi, oyun performası gibi konular harici denk bir MacBook ile oyuncu bilgisayarı arasındaki performans farkı nedir? İş hayatında iki tarafında özellikleri eksik kaldıkları yönleri nelerdir? Detaylandırabilir misiniz?

Hafiflik, şarj, ekran kalitesi, oyun performası gibi konular harici denk bir MacBook ile oyuncu bilgisayarı arasındaki performans farkı nedir? İş hayatında iki tarafında özellikleri eksik kaldıkları yönleri nelerdir? Detaylandırabilir misiniz?
Hocam genelde Macbook iş için daha çok tercih ediliyor. Sadece Mac ile sınırlandırmayalım, ultrabook ofis işleri için daha çok tercih ediliyor. Grafik tasarım, render ve kodlama için Macbook daha çok öneriliyor.

Hocam genelde MacBook iş için daha çok tercih ediliyor. Sadece Mac ile sınırlandırmayalım, Ultrabook ofis işleri için daha çok tercih ediliyor. Grafik tasarım, render ve kodlama için MacBook daha çok öneriliyor.

Grafik tasarım render kodlama gibi konularda neden Mac daha iyi hocam oyun bilgisayarları harici ekran kartı sayesinde daha güçlü değiller mi? -konu hakkında bilgim yok öğrenmek için soruyorum-

Bende ikisi de var. Ofis bilgisayarı daha mobil bence nedenini soracak olursanız eğer ofis bilgisayarının pil ömrü diyebilirim. Ofis bilgisayarları buna göre üretiliyor. Şöyle düşünün Gaming bir laptopla bir kahve dükkanında çalışan birini görme ihtimaliniz düşüktür. Aksine genelde Ultrabook'lar veya MacBook'ları görmeniz oldukça yüksek bir ihtimaldir. Burada ne olarak kullanacağınız asıl önemli olan konu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanım için bayağı iyiler zaten de merak ettiğim direkt performans kıyası.

Neyi daha iyi yapıyor detaylandırır mısın?

Ben günlük kullanıcıyım bir kere çok hafif ince kibar bir cihaz fan zaten yok benim ihtiyacıma çok çok fazla bir cihaz ayrıca uzun ömürlü olmasını istediğim için MacBook tercih ettim.

Geri
Yukarı