Iş için 65000-80000 TL laptop önerisi

Bütçe
80.000 tl
Yaklaşık 1 aydır bakmadığımız laptop kalmadı mı en sonunda bu modeli 2 saat önce sipariş verdik. Benim abime laptop alma sebebim sağlık sorunlarından dolayı. Yatarak oyun oynayabiliyor sadece. En F/P ileriye dönük model. Bunun G18 ya da Scar 18 modeli ballı kaymaklı olur. Ekran QHD+, Hz 240, işlemci i9, ram 32 oluyor. Ama arada 20K fark oluyor.

İ9 değil ama işinizi göreceğini düşündüğüm için paylaştım.
Not: SSD ve RAM güncellemesini kendiniz yapabiliyorsunuz garantisi bozulmuyor.

Hala fiyatı yükselmediyse MSI Vector GP-77 i9 13900 ve rtx4070 olan modeli öneririm kesinlikle. Mayıs ayında aldım çok memnunum

Dediğin fiyatlara zaten iş istasyonu alabilirdin. Zbooklar var mesela 64 GB RAM 16 GB RTX serisi ekran kartı ve RAID edilmiş SSD'li. En kral notebook da olsa senin alacağın PC ile boy ölçüsemez. Biri 200 wat gibi diğeri 1000 wat. 1000 bine HP iş istasyo

Dediğin fiyatlara zaten iş istasyonu alabilirdin. Zbooklar var mesela 64 GB RAM 16 GB RTX serisi ekran kartı ve RAID edilmiş SSD'li. En kral notebook da olsa senin alacağın PC ile boy ölçüsemez. Biri 200 wat gibi diğeri 1000 wat. 1000 bine HP iş istasyonu rahatlıkla alabilirsin.
İhtiyaçla alakali bisey arkadaşın laptopa ihtiyacı var

İhtiyaçla alakali bir şey arkadaşın laptopa ihtiyacı var

"Zbooklar var mesela 64 GB RAM 16 GB RTX serisi ekran kartı ve RAID edilmiş SSD'li."
Bu kısım notebook için zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı