İş Psikolojik Yorgunluğu Nasıl Geçer?

İşe başlanan ilk zamanlar hafif bir yorgunluk olur ama zamanla geçer. Hobilere karşı isteksizlik varsa farklı uğraşlar bul.

Ben de özel sektörde çalışıyorum 3 vardiya. Her hafta vardiya değişiyor üstelik ama alisiyorsunuz merak etmeyin.

Sabah vardiyam: 06:00 - 14:30
Akşam vardiyam: 14:30 - 23:00
Gece vardiyam: 23:00 - 06:00

Her sey güzel olacak sabredin :)

Sevgiler :)
Hocam teşekkürler inşaallah.

Ama deli gibi çalışmadığım günleri özlüyorum. Herşey istediğim gibi serbest zamanları.

Zaten iş hayatıda istediğim gibi gitmiyor sevmediğim yere verdiler sıkılıyorum.

Demek ki sikilacak vaktin oluyor ne güzel. Benim icin iste sikilmak biraz lüks :)
:) Makine bakımcıyım beni farklı bir sahaya verdiler yüklü tırları yanaştırıyorum gel gel diyerek sadece bu yorucu değil ama bana görede değil.

Peki hocam şuna ne diyeceksiniz;
Dediğim gibi eski zamanlarını çok özlüyorum istediğim gibi serbest zamanları. Yatma kalkma dışarı çıkmak herşey serbest.

Dediğim gibi eski zamanlarını çok özlüyorum istediğim gibi serbest zamanları. Yatma kalkma dışarı çıkmak herşey serbest.

Böyle hissetmeniz gayet normal, hatta böyle hissetmemeniz anormal olurdu bence. Eskiden patronunuz kendinizdiniz simdi bir baskasi. Olaya böyle bakin. Eskiden sabah 3'de yataga girmeniz normaldi, simdi erken uyanmak icin erken yataga girmelisiniz vs. vs... :)

Sevgiler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı