Psikolojik durumunuz nasıl?

Hem mutsuz, hem mutluyum. Sevdiğim bir kız vardı iyi gidiyordu, bir an da tavırlar değişti. Artık yazışmıyoruz. Bende alışkın olduğum için çok da şeyimde dedim. İnternet üzerinden oyun hesaplarımı satıyorum. Bu sene çok zorlu benim için. Üniversiteyi kazanamadım. Staj yaptığımdan dersler, ödevler, projeler, çalışmalar derken her şey çok üst üste oldu. Yetmezmiş gibi yılbaşına babamı kaybederek girdim.(kalp krizi) üniversite için ek tercihlerde bulunacağım. 2 yıllık bilgisayarla alakalı bir bölüm okuyup 4 yıllığa geçiş yapmayı düşünüyorum. En azından üniversite diplomamın olmasını istiyorum. Sonra da KPSS hazırlanmayı düşünüyorum. Askerlik falan cart curt bunların hiçbiri olmazsa TYT gireceğim sonra polislik falan ya da bekçilik cart curt birisi. Kafam çok karışık, biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Hayırlı akşamlar.

Her şeyi bırakıp kaçasım var Türkiye'den. Sadece aksiyon aramak için. (aslında Almanya'ya kaçmak için değil).

Gerçekten 4 yılda depresyondan çıktığın zaman dilimi olmadı mı :D insan bir ayı, hadi bir ay olmadı bir haftayı mutlu geçirir bari :/ benim bu mentalde olan arkadaşım toparlanmıştı sadece spor yaparak. Sen de spora yönelebilirsin benim en büyük, tek ve mantalitemi ayakta tutan şey spordur.

Sende memnuniyetsizlik hissiyatı aldım dostum.

Dostum geçen tam bir okul döneminde depresyondaydim sürekli... Çok kötü bir durum gerçekten kimseye anlatamıyorum ne olursa olsun şu an çok kötü durumda değilim şükür sadece sınav öğrencisi olduğum için biraz stres kaygı falan var asicaz umarım. Karşılaştığım her zorluğa boyle diyorum. Halledeceğiz, halledeceğiz.

Vallahi her gün bayram gibi geliyor sabah anneme bayramın mübarek olsun anne uzat öpeyim elini diyorum ama annem istemez git ilaçlarını al diyor niye öyle diyor anlamadımki.

Düz, sıkıntıdan ve acaba forum düzeldi mi diye grmek için girmiştim.

Çok uzun tutmayacağım. Öncelikle 4 yıldır depresyondayım. Zaten arkadaş da yok yalnızım. Evde tek yaptığım şarkı dinlemek o da sıkıyor. Acaba sizlerin psikolojik durumlarınız nasıl? Sıkılıyor musunuz?

Depresyonda değilim ancak hayatı çok da iyi yaşamıyorum

Ne sonucu olacağını bilmediğim bir üniversite sınavına hazırlanmaya zorlanıyorum. Üniversite istiyorum ama bunu böyle istemiyorum. Yazlarımı dolduruyordum bir şekilde. Sabah keyif yapıp öğlenleri bilişim firmasına staja akşamda Discord sunucularında oyun sunucularında developerlık. Artık sadece günde 2 saat falan developement işlerine bakabiliyorum. Benim de iyi durumda değil. Bir de bunların üstüne arkadaş sorunları var klasik. Ailem özel okula aldı beni ve burası bana göre değilmiş gibi hissediyorum. Eski agalarımı özlüyorum. Eski okulumda da derslere girmeyip bilişim hocasıyla okuldaki işleri yapıyorduk. Ben bunun adamı mıyım farkındayım ama bunu yapamıyorum.

Geri
Yukarı