İş stresi

Sakız çiğne, şaka şaka :D İnsanı havaya sokan müzikler dinleyebilirsin, mesela ben okulda canım sıkıldığı zaman teneffüslerde bu şarkıları dinlerim. (Sonuna kadar dinlersin)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayardan staja girip akşama kadar PC, monitör taşıyıp hamallık yapan ben.
Keşke seçimini daha doğru yapsaydın. Donanım bizim işimiz olduğu halde stajda donanım ile alakalı hiçbir detay vermedim şahsen :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kasmayacaksın kendini stajda, çünkü bir zaman sonra nefret eder hale geliyor insan. Mesafe uzaklığı,rahatlık ve ofisler de ki stresleri yaşamamak için freelance çalışıyorum ben. :) Ama iş stresi her yerde aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Platformunda çalışıyorum. En genel tabiri ile sunuculara uzaktan erişim ile hizmet sağlıyoruz.
Zorluğu yok açıkçası, yediğin önünde yemediğin arkanda. İş arkadaşlarının hepsi çok iyi insanlar, hatta süper insanlar.

Tek sıkıntı yaşadığım nokta üzerimde iş kalması. Hani bugünlük görevin şu derler, tamam yavaş yavaş yaparsın.
Ancak sürekli bir şeyler akıyor o çağrı sayfasına, o insanı gıcık ediyor :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı