Okulda gıcık olduğum bir çocuk var

Turan taktiği yap, çıkışta çocuğa vur kaç. Sonra ondan nefret eden, aynı soruna sahip olanları topla, vurduktan sonra onların yanına gel beraber dövün.

Bu çocuk herkesin hakkını yiyor ama kimseye bir şey dedirtmiyor yani örnek veriyorum, maç yapıyoruz ben gol atacağım bana faul yapıyor topu alıyor, sonra oyunu bozuyor. Öğretmene diyoruz bir şey yapmıyor ve iri bir çocuk yani dövüşte şansım yok ne yapmalıyım?

Yani bir nevi başkaldırı yapacaksınız. İlk önce arkadaşlarına "bu çocuktan rahatsız oluyor musun?" Demelisin. Ardından eğer rahatsız oluyorsanız karşı çıkacaksınız. Sonra sınıfta bir gruplaşma olacak. Güç kazanmaya çalışacaksın(fiziksel güç değil sevmediğin çocuğa karşı adam kazanma),zamanla değişecek hemen olacak bir şey değil bu.

Yani bir nevi başkaldırı yapacaksınız. İlk önce arkadaşlarına "bu çocuktan rahatsız oluyor musun?" Demelisin. Ardından eğer rahatsız oluyorsanız karşı çıkacaksınız. Sonra sınıfta bir gruplaşma olacak. Güç kazanmaya çalışacaksın(fiziksel güç değil sevmediğin çocuğa karşı adam kazanma),zamanla değişecek hemen olacak bir şey değil bu.
direniş grubu nasıl kurulur? v1 :D

Git döv. Erkeklerin orta bölümleri çok hassastır. Göğüs, karın, cinsel organ. Bunlara vurursan işi biter.
1607638542974.png

Kavga ederek bir yere varamazsın dostum. Yapman gereken bu tarz şahısları alttan almak. Bir zaman sonra yaptığının saçma olduğunu anlayacaktır zaten.
Alttan almak hep çözüm olmuyor hocam. Susarsan ezerler. Susmayacaksın, yeri gelince pençelerini göstereceksin ki kimse elleşemesin sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı