Çözüldü isaac-ng.exe 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

makbulehanim

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu hatayı alıyorum, çözüm önerilerinizi bekliyorum. Microsoft C++ 2005, 2008, 2010, 2013, 2015, 2017, 2019 sürümleri kurulu. DirectX sürüm 12, OpenAL yüklü, ekran kartım güncel, .NET Framework yüklü, Process Monitor logunu da bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
vcruntime140.dll dosyasını da siz atmışsınız sanırım. Olmaması gereken pek çok yerde bulunuyor. O halde şöyle yapalım:

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Bu dosyayı silin. Deminki ve bu dosyayı attığınız diğer yerlerden de silin. Sonra kurduğunuz 2 adet C++ 2015 yazılımına repair yapın.
İşe yaramadı :(
Process Monitor rehberinde görmediğim "File locked for only readers" diye bir yazı var, bundan olabilir mi? Yani "Name not found" değil de "File locked for only readers" yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
vcruntime140.dll dosyasını da siz atmışsınız sanırım. Olmaması gereken pek çok yerde bulunuyor. O halde şöyle yapalım:

C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Bu dosyayı silin. Deminki ve bu dosyayı attığınız diğer yerlerden de silin. Sonra kurduğunuz 2 adet C++ 2015 yazılımına repair yapın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı