İşCep ATM'sinin tüm parayı 20 TL olarak vermesi

Hocam daha az önce oynadım ping vb. normal FPS 720P'de 70-120 arası geziyor, üstüne 95 derece işlemci ve 98 derece ekran kartıyla oynadım. Benden hayli hayli daha yüksek almanız gerekirdi.

Garip, poligon da portala bakınca 720P'de 40 FPS'e düşüyor, 1 el atıp çıktım belki de ondan ısınmadı bilmiyorum, detaylı temizlik ve kaliteli macun sürdüm, dedim hani Intel ile mi açıyor ama hayır R7 ile açıyor çözemedim gerçekten, HDD'ye test yaptım 4 saat sürdü 1 TB ondan sanırım ve hani 1 tane kırmızı nokta çıkmadı, alette sorun var gibi duruyor.

Garip, poligon da portala bakınca 720P'de 40 FPS'e düşüyor, 1 el atıp çıktım belki de ondan ısınmadı bilmiyorum, detaylı temizlik ve kaliteli macun sürdüm, dedim hani Intel ile mi açıyor ama hayır R7 ile açıyor çözemedim gerçekten, HDD'ye test yaptım 4 saat sürdü 1 TB ondan sanırım ve hani 1 tane kırmızı nokta çıkmadı, alette sorun var gibi duruyor.
Hocam konu açarak çözüm arayın ayrıca sadece Valorant'ta değil başka oyunlarda ve benchmark testlerine bakın. Diğer üyelerin yardımcı olması için konu açabilirsiniz. Umarım çözülür. :(

Hocam konu açarak çözüm arayın ayrıca sadece Valorant'ta değil başka oyunlarda ve benchmark testlerine bakın. Diğer üyelerin yardımcı olması için konu açabilirsiniz. Umarım çözülür. :(

Dün akşam bayağı zorladım, poligona girdim, ayarları fulledim falan şu 50M bot var onun dibine girip Odin ile kafasına bayağı taradım çıkan efekt zorlasın diye alet ısınmıyor ondan eminiz, nsi Afterburner ile değerlere baktığım zaman normal gözüküyor, garibime giden şu i5 5200u GT940M ile 70 FPS verirken benimki neden vermiyor, ever yeni konu açmakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı