Halkbank ATM'sinin parayı yutması

518900

Decipat
2 Ekim de 400TL yüklemek için Halkbank ATM'sine gitmiştim. Parayı hazneye yerleştirdim ve ATM para haznesini kapatıp kartımı geri çıkarttı ve kartıma para yansımadı. Hadi müşteri hizmetleri ile görüştüm oyalıyorlar, yardım eder misiniz? Talep falan oluşturmuştu müşteri hizmetleri. Böyle rezil bir şey olamaz.

2 Ekim de 400TL yüklemek için Halkbank ATM'sine gitmiştim. Parayı hazneye yerleştirdim ve ATM para haznesini kapatıp kartımı geri çıkarttı ve kartıma para yansımadı. Hadi müşteri hizmetleri ile görüştüm oyalıyorlar, yardım eder misiniz? Talep falan oluşturmuştu müşteri hizmetleri. Böyle rezil bir şey olamaz.

Ben başıma böyle şeyler geldiği zaman karşı tarafa hep bağırarak konuşuyorum hemen çözüyorlar sorunu.

ATM para sıkışmalarında sayım işlemleri biraz farklı işliyor ve maalesef geç yansıyor. Ama merak etmeyin sayım tamamlandığında tutarı size geri yansıtıyorlar.

Aynı hadi kartla Halkbank atmsinde bende de aynısı olmuştu çok uzatıyolar Halkbank müşteri hizmetlerini ara demişlerdi bana bende 60TL için uğraşmamıştım ama probleminizi büyük ihtimal Halkbank çözer saat kaçta yuttuğunu ve ATM'nin kodunu istiyorlar(ATM'nin ekranının sağ üstünde veya sol üstünde yazıyor).

Keşke elinde video kaydı falan olsaydı. Bu gibi durumlar da polisin aranması gerekiyor diye biliyorum.

O tutar elbet sana yansıyacak tekrardan. Talep oluşturulduysa beklemekten başka yapacak bir şey yok. Ayrıca polise falan da gitmene gerek yok, arkadaş abartmış. İşlemin dekontuyla beraber müşteri hizmetlerine yaz çözülür. 2 haftayı bulur muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı