İşCep ATM'sinin tüm parayı 20 TL olarak vermesi

Para kasetlerinde yüksek değerlerde banknot kalmamıştır. Normalde küçük miktarları vermek istemez ATM'ler. Önce büyük banknotlar verilir. Mantıken de 100 TL çekecek birisine öncelikle 100 TL vermek istersiniz. 20 TL çekmek isteyen birine 100 TL veremezsiniz, doldurulması gerekir ama büyük banknot tükendiği zaman 5 adet 20 TL vererek sorunu çözebilirsiniz. Bu yüzden büyükten küçüğe gider öncelik. Siz çekerken büyük banknot kalmamıştır sadece.

İlk izlenimleriniz nasıl hocam?(konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın)

Hard disk ölü olduğu için alet çok yavaş çalışıyor, harici olarak ürünün tasarımı vs güzel, klavyede tek bir tuşu aydınlatmak için 6 tane LED kullanılmış, 3 kamera olayını çözemedim şu an formatlamaya çalışıyorum deneyeceğim tekrar, performans olarak pek bir şey diyemiyorum u serisi işlemci zaten ısınmayarak görevini yerine getiriyor, ekran kalitesi cidden güzel, SSD alıp oyun testleri yaptığımda detaylı konu açarım zaten.

Hard disk ölü olduğu için alet çok yavaş çalışıyor, harici olarak ürünün tasarımı vs güzel, klavyede tek bir tuşu aydınlatmak için 6 tane LED kullanılmış, 3 kamera olayını çözemedim şu an formatlamaya çalışıyorum deneyeceğim tekrar, performans olarak pek bir şey diyemiyorum u serisi işlemci zaten ısınmayarak görevini yerine getiriyor, ekran kalitesi cidden güzel, SSD alıp oyun testleri yaptığımda detaylı konu açarım zaten.
Hocam benim işlemci cayır cayır yanıyor oyunlarda rahat 90 derece görüyorum. Onun dışında gayet iyi boşta 40 derece civarlarında çalışıyor.

Termal macun yeniledin mi?
En son yazın yenilemiştim ama yeniledikten sonra da ısınıyordu. Dün vakumlu soğutucu sipariş ettim indirimde bayağı uygun bulmamdan dolayı. Yazın yeni bilgisayar toplayamazsam(muhtemelen toplayamam) 4 GB RAM takviyesi yapıp en azından LoL, Valorant, CS:GO vb. hafif oyunlarda vakit geçirmeyi düşünüyorum. Yalnız Valorant en son 12 GB iken oynamıştım 22 GB olmuş umarım FPS düşmez.

En son yazın yenilemiştim ama yeniledikten sonra da ısınıyordu. Dün vakumlu soğutucu sipariş ettim indirimde bayağı uygun bulmamdan dolayı. Yazın yeni bilgisayar toplayamazsam(muhtemelen toplayamam) 4 GB RAM takviyesi yapıp en azından LoL, Valorant, CS:GO vb. hafif oyunlarda vakit geçirmeyi düşünüyorum. Yalnız Valorant en son 12 GB iken oynamıştım 22 GB olmuş umarım FPS düşmez.

Ben yükledim denedim, büyük ihtimalle HDD ölü olduğu için drop giriyor bir de fan maşallah, söküp yağlasam büyük ihtimalle düzelir ama toplamam uzun sürdü ilk defa söktüm çünkü, bir de masaüstü sessizliğine alışınca laptop çok farklı geldi, SSD aldığım zaman deneyeceğim yine drop girerse bu özellikler ile Valorant oynanmıyor demektir.

Isı testi yaptım ve işlemci 70 ekran kartı 55 60 derece arasındaydı kanka.

Son düzenleme:
Ben yükledim denedim, büyük ihtimalle HDD ölü olduğu için drop giriyor bir de fan maşallah, söküp yağlasam büyük ihtimalle düzelir ama toplamam uzun sürdü ilk defa söktüm çünkü, bir de masaüstü sessizliğine alışınca laptop çok farklı geldi, SSD aldığım zaman deneyeceğim yine drop girerse bu özellikler ile Valorant oynanmıyor demektir.

Isı testi yaptım ve işlemci 70 ekran kartı 55 60 derece arasındaydı kanka.
Bayağı iyi ısı değerlerin. Mafia 2 indirip deneyeceğim soğutucuyu. Belki Valorant'ta da deneyebilirim eğer vaktim olursa. Mafia 2'yi laptop ısınıyor diye 600x480'de 90 derece oynamıştım. Bakalım nasıl olacak sonucu çok merak ediyorum.

Bayağı iyi sıcaklık değerlerin. Mafia 2 indirip deneyeceğim soğutucuyu. Belki Valorant'ta da deneyebilirim eğer vaktim olursa. Mafia 2'yi laptop ısınıyor diye 600x480'de 90 derece oynamıştım. Bakalım nasıl olacak sonucu çok merak ediyorum.

Valorant girdim fakat pişman oldum, 1080p 10 40 FPS, 720p 40 60 FPS, saçma şekilde 500 ping oynadım.

Valorant girdim fakat pişman oldum, 1080p 10 40 FPS, 720p 40 60 FPS, saçma şekilde 500 ping oynadım.
Hocam daha az önce oynadım ping vb. normal FPS 720p'de 70-120 arası geziyor, üstüne 95 derece işlemci ve 98 derece ekran kartıyla oynadım. Benden hayli hayli daha yüksek almanız gerekirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı