İşçi, işverenin istemesi doğrultusunda haftada 1 kez PCR testi yapmak zorunda kalacak

Yeni varyantların nedeni ne peki? @AlphaOMG

İnsan haklarına aykırı. Fişlemeye zorluyorsun insanları. Aşı yanlısı olsam bile bunu zorunlu tutamazsınız.

Ben testimi olur seyrime bakarım gerisi beni ilgilendirmiyor. 30 sene 50 seneden beri uygulanan aşıları 1 sene ancak olmuş aceleyle çıkmış bir aşı ile bir tutana da bir şey diyemem herkesin kendi hayatı kendi tercihi.

@Cellat87, halinizden memnunsanız bir şey diyemem ancak illaki kısıtlamalar gelir. Her hafta test ile uğraşmak zor olur.

Şu an için benim açımdan sorun yok kısıtlamalar gelse ne olur zaten işten güçten bir şey yapamıyoruz ki. Günün 12 saati çalışıyorum bir saat de yolda geçiyor geri kalan zamanda ne yapabilirim? Sen hesap et artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşının amacı vücutta virüse karşı antikor sentezlettirmek değil mi? Tamam, eyvallah çok güzel.

Peki aşı olmayıp virüs geçiren bir insanın vücudunda da antikor sentezleniyor mu? Sentezleniyor.

Peki virüs geçirmiş bir insana neden 1 ay sonra aşı yapılmak isteniyor? Bu antikorlar sadece 1 ay mı dayanıyor? Eğer madem sadece 1 ay dayanıyorsa, neden her ay aşı yapılmıyor? Çünkü bu mantıkta bakarsak antikor 1 ayda yok oluyor.

Ben aşıya karşı değilim. Ama bu dengesiz hareketler benim aklımı kurcalıyor.

Aşının amacı antikor üretmektir, virüs geçirmiş adamda da zaten antikor vardır. Bu adama tekrardan aşı yapmanın mantığı nedir? Benim için bu aşılar ticari bir üründen başka bir şey değil. Birçok insanda benim gibi düşünüyor. Bizler insanız, sorgulamalıyız. Sorguladık diye çip takılacak diyenlerle bizi aynı kefeye koymayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…