ISDone.dll code -7 hatası

Eren787

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, setup kurarken, iş programlarının setuplarında alıyorum bu hatayı. Çözüm için bir önerisi olan var mı?

1622200249697.png

• Ekran kartı: AMD Radeon HD 5450.
  • RAM: 4 GB.
  • İşlemci: Intel E8500.

Not: DLL dosyalarını attım ama bir işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımın bilgisayarında da benzer bir sorun var. Bunun için ne çözüm denediysem işe yaramadı. Ama belki sende yarar.
1- Sanal bellek yükselt.
2- Virüs programını kapa.
3- CMD'ye şu konutları uygula:
regsvr32 isdone.dll
regsvr32 unarc.dll

Fotoğrafta tam olarak neyi kurduğunuzu belirtmemişsiniz. Ben bu hatayı iş programlarında değil, bir tek repack korsan oyun kurarken görmüştüm. Bunun da öğrendiğim üç sebebi var:

1- İndirdiğim repack Fitgirl repack idi. Ve Fitgirl Repack'in çok fazla sahte sitesi varmış ve ben onlardan birinin sitesinden indirmişim. Orijinal sitesini bulup indirince düzelmişti.

2-Başka repack lerde var mı bilmiyorum; Fitgirl Repack'te kurulumun başında RAM kısıtlama var. Bazen repack kurulumda 8 gb RAM bile kurtarmıyor çünkü sıkıştırılmış dosyaları çıkartma işlemi çok fazla RAM tüketiyor. O yüzden o baştaki RAM kısıtlama seçeneğini aktif edip tekrardan kurunca bu sorun gitmişti.

3-Korsan oyun yüklediğimiz için içindeki bazı dosyaları antivirüs virüs olarak tanımlayıp kurulum esnasında dosyaları siliyordu. Kapatınca düzelebilir.

Bu bir çözüm mü emin değilim ama :

-Eğer yoksa Microsoft Visual C++ Redistributable paketlerini indirin ve kurun, bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin. 2005, 2008, 2012, 2013 ve 2015-2017-2019 diye paketleri var.

2005 hariç diğer paketleri buradan bulabilirsiniz:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı