İşe yarayacak en ucuz iPhone önerisi

Overwatch Sefiri

Hectopat
Yer
Kocaeli
Android telefonların iOS telefonlara nazaran aşırı güvensizliği yüzünden iOS telefona geçmek istiyoruz şu anki alınabilecek en dip iPhone hangisidir? Güvenlik için IOS'a geçeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı her şeyini en ince ayrıntısına kadar kullanmayacağız. Güvenlik bizim için 1. olacak. iPhone 11 nasıldır? Veya SE?

Güvenlik her IOS'te aynı. IPhone'dan IPhone'a değişmiyor. SE2022 asla önermem bütün parayı işlemciye veriyorsun ayrıca çok da yüksek kalıyor şu durumda. SE2 ise tabii ki bataryadan hiçbir beklentiniz yoksa günde en az 2 kere şarj etmeyi göze alırsanız düşünülür ve küçük telefon seviyorsanız. Bu devirde ben o kadar kalın çerçeveli cihaz kullanmanızı önermem. 11 için de benzer şeyler geçerli. Bugün kesinlikle alınmayacak bir telefon sıfır fiyatı da 12 ile yakın zaten. 11'i ekranı kötü, artık eski performansı da yok zaten.

Güvenlik her IOS'te aynı. IPhone'dan IPhone'a değişmiyor. SE2022 asla önermem bütün parayı işlemciye veriyorsun ayrıca çok da yüksek kalıyor şu durumda. SE2 ise tabii ki bataryadan hiçbir beklentiniz yoksa günde en az 2 kere şarj etmeyi göze alırsanız düşünülür ve küçük telefon seviyorsanız. Bu devirde ben o kadar kalın çerçeveli cihaz kullanmanızı önermem. 11 için de benzer şeyler geçerli. Bugün kesinlikle alınmayacak bir telefon sıfır fiyatı da 12 ile yakın zaten. 11'i ekranı kötü, artık eski performansı da yok zaten.
Hocam Android'in güvensizliği yüzünden perişan haldeyiz parasal anlamda. Bu yüzden IOS'a sığınma kararı aldık. Bunu yaşasağımız içinde tabii ki en iyi iPhone'u en performanslı iPhone'u alamayacağız. Biraz eski olsun ama güvenliği hat safada olsun istiyoruz.

Hocam Android'in güvensizliği yüzünden perişan haldeyiz parasal anlamda. Bu yüzden IOS'a sığınma kararı aldık. Bunu yaşasağımız içinde tabii ki en iyi IPhone'u en performanslı IPhone'u alamayacağız. Biraz eski olsun ama güvenliği hat safada olsun istiyoruz.

Anlıyorum sizi ama güvenlik durumu tekrar diyorum iOS ile ilgili yani işletim sistemi ile ilgili. Bugün en ucuz SE2'sinden tutun da 11 de 12 de en son sürümde günceller. Yani fark etmiyor bu kısım. Ben o bütçelerde ise ekran batarya kamera gibi şeyleri kıyas alarak diyorum. Üstte de SE2, 11 gibi modeller için kıyas yaparak fikrimi söyledim. Umarım beni anladınız. O yüzden minimum 12 almalısınız.

Anlıyorum sizi ama güvenlik durumu tekrar diyorum iOS ile ilgili yani işletim sistemi ile ilgili. Bugün en ucuz SE2'sinden tutun da 11 de 12 de en son sürümde günceller. Yani fark etmiyor bu kısım. Ben o bütçelerde ise ekran batarya kamera gibi şeyleri kıyas alarak diyorum. Üstte de SE2, 11 gibi modeller için kıyas yaparak fikrimi söyledim. Umarım beni anladınız. O yüzden minimum 12 almalısınız.
Teşekkürler. 12 bakacağım.

Hocam cidden güvenlik konusunda sıradan bir iPhone çok iyi bir Android'den iyi değil mi?

Yakın zamanda Android telefonumuza virüs girmesi sebebiyle banka hesabımızdan bazı işlemler yapıldı. Normalde çok övdüğüm Android'den fena soğudum.

Banka hesabınıza erişimde benim bildiğim virüsler o kadar ileri gidemez. Başka birileri mi sızmıştı cihazınıza? Yoksa şifrenizi başka yerlerde(telefon içinde galeri, notlar) gibi yerlere yazmış mıydınız?

Geri
Yukarı