İsim, soy isim ve fotoğrafla ne yapılabilir?

Tamamdır sağ olun ve bir arkadaş T.C. Ve ev adresinizi bulabilir demiş gerçekten bulabilir mi?

T.C. bulmak çok kolay bir iş, T.C. bir insanın somutluğunu kanıtlamak için var. Tüm kimlik bilgileriniz ibilmiyorsa sıkıntı yok TC no sınav tablolarında bile herkese açık. Ev adresinizi aile evinde yaşıyorsanız veya kaldığınız ev adınıza değilse bulması zor. Ama PC'nize uygulama vb veya link gönderirse GPS konumundan bulabilir sanrım.

Mesela tarkan, adını ve soy adını, resmi her yerde var. Sanal ortamdaki tüm klavye delikanlıları biliyor. Elon Musk'ın ppsini ve adı soy adı ile Twitter hesabı açıp tüm paramı dağıtıyorum desem ne etki eder mesela? Eğer adına hesap açılırsa ki bu kötü bir şey değil, hesabı rapor edip beni taklit ediyor seçeneğini işaretleyebilirsiniz.
Mesela şu an biz de adını ve soy adını biliyoruz :)

Soy adım değil profilimde yazan.

T.C. Bulmak çok kolay bir iş, T.C. Bir insanın somutluğunu kanıtlamak için var. Tüm kimlik bilgileriniz ibilmiyorsa sıkıntı yok T.C. no sınav tablolarında bile herkese açık. Ev adresinizi aile evinde yaşıyorsanız veya kaldığınız ev adınıza değilse bulması zor. Ama PC'nize uygulama vb veya link gönderirse GPS konumundan bulabilir sanrım.

T.C mi bulması nasıl kolay.

Adınızı, soyadınızı ve görünüşünüzü sınıf arkadaşlarınız, öğretmenleriniz de biliyor.

Soy adım değil profilimde yazan.

T.C mi bulması nasıl kolay.

T.C. sınav kağıtlarında bile 4K Ultra HD sergeileniyor. T.C. ile hiçbir şey yapamaz. Her devlet sitesi muhakkak T.C. dışında kimlikteki seri no vb ister. T.C. ile bir şey yapamaz. İnsanlar Papara için Full kimlik fotoğraf atıyor endişelenmeyin.

Evet ama birkaç arkadaş T.C mi bulabileceğini söylemiş ben reşit değilim.

Reşit değilsen adına bir şey açamaz zaten + aşağıdakiler var.
T.C. sınav kağıtlarında bile 4K Ultra HD sergeileniyor. T.C. ile hiçbir şey yapamaz. Her devlet sitesi muhakkak T.C. dışında kimlikteki seri no vb ister. T.C. ile bir şey yapamaz. İnsanlar Papara için Full kimlik fotoğraf atıyor endişelenmeyin.

T.C. Sınav kağıtlarında bile 4K Ultra HD sergeileniyor. T.C. İle hiçbir şey yapamaz. Her devlet sitesi muhakkak T.C. Dışında kimlikteki seri no vb ister. T.C. İle bir şey yapamaz. İnsanlar Papara için Full kimlik fotoğraf atıyor endişelenmeyin.

Reşit değilsen adına bir şey açamaz zaten + aşağıdakiler var.

Peki sağ olun iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı