Isınan Laptopa Çözüm

BatuhanIos

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Öncelikle kolay gelsin iyi günler.
Bende bi casper arkadaş var oyun oynarken ısınıp kapanmayı çok seviyor ve sesi nerdeyse hiç çıkmıyor ben bu arakdaşa ZALMAN ZM-NC3500 PLUS 3 USB HUB NOTEBOOK SOĞUTUCU STAND- (SİYAH)
Zalmanın Bu Soğutucusundan sipariş verdim bu arkadaşın ısınması son bulurmu sizce ?
Bide bu soğutucu güzel ses çıkarıyor mu ?
Bu arada Yazın Monster 980m serisinden alıcam soğutucu ona miras :D

Bundan kuzenim kullanıyor. Çok memnun. Ama bilgisayarı da çok iyiydi :) Aşırı ısınan bir laptop'a hiç bir soğutucu çare olmuyor maalesef. Bende Acer 5742G gibi bi külüstür vardı :D Kışın oyun oynayabiliyordum anca o da soğuk ortamda :D Soğutucu da kar etmemişti. O yüzden çok beklenti yapma bence. Ama yeni bilgisayarına süper olur :)

Casper bilgisayarlara yapabilecek birşey yoktur en fazla termal macun ve fan temizliği yapabilirsiniz. Onun dışında kaliteli bir soğutucunun 6-7 dereceden daha fazla etki etmez.

Termal ve macun yaptım soğutucuyu bekliyorum görüşlerimi buraya yazarım :D
Casper
2. Nesil i5 2.5ghz
8gb ram
Hd6470m var
Bakalım kurtarcakmi ısıyı

Bu arada toz kanalın yarısını tıkamışti o yüzden isinmis olabilir.
Termal iyiydi ellemedim.

Soğutucu elime geldi bass olsun ses olsun kalite güzel demir üst taraf galiba gayet başarılı (y)

Aldigim günden bu yana oyunda ısnıp kasma sorunu kalmadı tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı