İşlemci 2 gündür nasıl çalışıyor olabilir?

"İşlemci nasıl 2 gündür çalışıyor olabilir?" Olacaktı konunun doğru başlığı. Güzel çalışıyordur gibi bir cevap vermeye gelecektim başlığı görünce, sayın moderatörlerimiz olmasaydı.

Hızlı başlatma açıksa, sistem tam kapanmıyor, bir sonraki açılmada hızlı geliyor bu yüzden. Yeniden başlattığınızda sıfırlanır veya bu tiki kaldırın düzelecektir.

Eki Görüntüle 974690[/ATTACH]

Hocam tiki kapattım şimdi tam kapanır değil mi?

Dosya Ekleri

• qwewqeqwewqewq.PNG
    qwewqeqwewqewq.PNG
    44,3 KB · Görüntüleme: 24
Hocam tiki kapattım şimdi tam kapanır değil mi?
Bilgisayarı ilk alınca 1 hafta böyle kullandım muhtemelen benim de açık kaldı ama bir sorun olmadı. O ayarı kapatırsan ve HDD kullanıyorsan pcn geç açılır SSD kullanıyorsan pek bi fark olmaz. Sana tavsiyem PC yi kapattıktan sonra prizden de çıkar dinlensin.

Arkadaşlar bu konu sayesinde benim işlemciminde 4 gündür çalıştığını öğrendim. Denetim masasında güç seçeneklerine gittiğimde sistem ayarları bölümünü göremedim. O bölüm nerede acaba?

Arkadaşlar bu konu sayesinde benim işlemciminde 4 gündür çalıştığını öğrendim. Denetim masasında güç seçeneklerine gittiğimde sistem ayarları bölümünü göremedim. O bölüm nerede acaba?
Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri orada Dengeli veya Performansdadır onun yanında maviyle bir yazı yazması lazım ona basınca bir sayfa açılıcak orada sen o tiki kapatamazsın üstte sarı mavi kalkanlı yazıya bas aktif et ordan yap umarım anlamışsındır biraz garip oldu :D

qweqweqweqwe.PNG

Sarı ve kırmızı ile işaretlediğim yere bas sonra orada düzenleme modunu aç

qweqwewqewqewqw.PNG

Açtıktan sonra ilk tike bas tikin olmaması gerekiyor sonra aşağıda değişikleri kaydet var ona bas

Yeni konular

Geri
Yukarı