işlemci boşta 40 yükte 65 derece sorunu

Değerler bu sıcaklarda gayet normal. Ben oyun oynarken işlemcim 76 derece, ekran kartım 78 derece oluyor bu sıralar. İşlemcim boşta 45-47 derece.
merhaba konu dışı biraz ama sizinkiyle aynı ekran kartına sahibim. PUBG de ekran kartım maksimum 83 dereceyi gördü.boştayken 45 derecede.tamam yaz aylarındayız ama bu sıcaklık değeri normal mi.sizin kartın sıcaklık değerleri nedir ?

85 Ve yukarısı tehlikeli ayrıca ekran kartı modelinden modeline göre normal sıcaklık değeri değişir mesala Asus Dual 1660ti için normal sıcaklık 80-85 derece arası (Kötü bir soğutmaya sahip olduğu için).

merhaba konu dışı biraz ama sizinkiyle aynı ekran kartına sahibim. PUBG de ekran kartım maksimum 83 dereceyi gördü.boştayken 45 derecede.tamam yaz aylarındayız ama bu sıcaklık değeri normal mi.sizin kartın sıcaklık değerleri nedir ?
Merhabalar, ben kasa fanlarını ve işlemci soğutucusunu değiştikten sonra ekran kartı değerlerim 73 derecenin üzerine hiç çıkmadı. İsterseniz kasanızın hava akışını baştan düzenleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı