Çözüldü İşlemci çekirdek sayısını arttırmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Smih

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Acer Predator Talos 8GB 3000MHz DDR4
Anakart
Gigabyte b450m h
Arttırmak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Daha 1 hafta oldu PC'yi alalı.

Ekran Görüntüsü (3).png

Çözüm
Şehir efsanesi hocam. Bu seçenek daha çok testerlar için ve sınırlamak için. Windows standart olarak bütün çekirdekleri kullanır.

Güç seçeneklerinden en üst performansa ayarlayın, onun dışında yapacağınız bir şey yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen artık şu yanlış bilgiye kanmayın, işe yaramayan bir ayar o. msconfig üzerindeki o ayarın tek amacı geliştiricilerin işlemci çekirdeklerini kısıtlamasına yarıyor. Bilgisayarın performansını artırdığı kuyruklu bir yalandan ibaret.

Şehir efsanesi hocam. Bu seçenek daha çok testerlar için ve sınırlamak için. Windows standart olarak bütün çekirdekleri kullanır.

Güç seçeneklerinden en üst performansa ayarlayın, onun dışında yapacağınız bir şey yok.

Çözüm

Yani benim bir şey yapmama gerek yok işlemci tüm çekirdeklerini otomatik olarak kullanıyor mu?

Geri
Yukarı