Çözüldü İşlemci çekirdek sayısını arttırmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Smih

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Acer Predator Talos 8GB 3000MHz DDR4
Anakart
Gigabyte b450m h
Arttırmak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Daha 1 hafta oldu PC'yi alalı.

Ekran Görüntüsü (3).png

Çözüm
Şehir efsanesi hocam. Bu seçenek daha çok testerlar için ve sınırlamak için. Windows standart olarak bütün çekirdekleri kullanır.

Güç seçeneklerinden en üst performansa ayarlayın, onun dışında yapacağınız bir şey yok.
Dün izlediğim videoda adam Max seviye yapmasanız da olur dedi. Ben korkuyordum 10 yapayım dedim öyle kaldı nedense ama 12 de vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün izlediğim videoda adam Max seviye yapmasanız da olur dedi. Ben korkuyordum 10 yapayım dedim öyle kaldı nedense ama 12 de vardı.
Ya dostum burda 1 de seçsen bişey farketmiyor zaten bir zararı yok aynı işlemci bendede mevcut ve 12'de kullanıyorum. Böyle ufak şeylere korkmana gerek yok her şey korumalı şu devirde. Bişey olmaz korkma.

Bir sorun olmaz da 1600AF nasıl 10 thread ? 12 olması gerekiyor.

vardı.
Dün izlediğim videoda adam Max seviye yapmasanız da olur dedi ben korkuyordum 10 yapayım dedim öyle kaldı nedense ama 12 de vardı.

Ya dostum burda 1 de seçsen bişey farketmiyor zaten bir zararı yok aynı işlemci bendede mevcut ve 12'de kullanıyorum. Böyle ufak şeylere korkmana gerek yok her şey korumalı şu devirde. Bişey olmaz korkma.
tamam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı