İşlemci & Ekran kartının ısınmaması normal midir ?

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Performans düşüklüğü yaşamıyorum, i5 4460 & 750Ti kullanıyorum. İşlemci en fazla 52, ekran kartı 43 derece gördü GeForce exp. optime oyun ayarlarıyla. 10 saat aralıksız oyun sonrası gördüğüm sıcaklıklar bunlardı. Oturduğum yerin sıcaklığı 30-35 arası gidip geliyor. Kasada öyle muhteşem bir soğutma sistemi yok, 4 tane stok fan var. İşlemci üzerinde aynı şekilde Intel'in stok soğutucusu var. Bilgisayarı çok zorlamadım fakat yine de normal midir bu sıcaklıklar bu kadar oyun oynamanın üzerine? Normalse hiç ısınmıyor nedense.

Günlük 8-10 saat arası oynuyorum. CS:GO, Dying Light, FarCry 4. Hepsi optime ayarlarda orijinal oyunlar.

Isınsın mı istiyorsun?
Değerler gayet iyi.

Isınmasın zaten Ama ne bileyim daha fazla ısınması gerekmez miydi ?

Oyunların orijinal olmasaydı daha fazla yük binerdi. Vallahi gayet iyi bir performans stok soğutucu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları düşük çözünürlük veya düşük ayarlarda mı açıyorsun? Termal macun yenilediysen macundan olabilir.

Oyunların orijinal olmasaydı daha fazla yük binerdi. Vallahi gayet iyi bir performans stok soğutucu ile.
Ya her olayı da "orijinal oyun" muhabbetine bağlamayın. Orijinal ile korsan arasında, eğer patch'ler yüklü ise fark yok.

Çözünürlük sabit 1080p'de açıyorum, medium'dan ultraya kadar yolu var oyundan oyuna.

Ya her olayı da "orijinal oyun" muhabbetine bağlamayın. Orijinal ile korsan arasında, eğer patch'ler yüklü ise fark yok.

Bunu hiç orijinal oyunu olmamış birisi söyler sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…