İşlemci & Ekran kartının ısınmaması normal midir ?

Ya her olayı da "orijinal oyun" muhabbetine bağlamayın. Orijinal ile korsan arasında, eğer patch'ler yüklü ise fark yok.
O kadar emin olma. Çoğu oyunun cracki işlemci sömürüyor.

Hocam i5 4460 ve GTX 750 Ti ile CS:GO 1080p'de hangi ayarlarda kac FPS alıyorsunuz acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 150'ye sabitledim ben fakat her şey en yüksekte 190-250 arası gidip geliyor.

Mobile giriş yaptığım için imzanızda varsa göremiyorum sisteminizin bütün parçalarını öğrenebilir mıyım? Ben de bu FPS'lerde CS:GO ve LoL oynamak için sistem toplamak istiyorum çok yardımcı olursunuz teşekkürler.

Mobile giriş yaptığım için imzanızda varsa göremiyorum sisteminizin bütün parçalarını öğrenebilir mıyım? Ben de bu FPS'lerde CS:GO ve LoL oynamak için sistem toplamak istiyorum çok yardımcı olursunuz teşekkürler.
Hocam konu açarsanız daha güzel yardımcı olabiliriz diğer bileşenlerin FPS'ye fazla etkisi yok zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı