İşlemci & Ekran kartının ısınmaması normal midir ?

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Performans düşüklüğü yaşamıyorum, i5 4460 & 750Ti kullanıyorum. İşlemci en fazla 52, ekran kartı 43 derece gördü GeForce exp. optime oyun ayarlarıyla. 10 saat aralıksız oyun sonrası gördüğüm sıcaklıklar bunlardı. Oturduğum yerin sıcaklığı 30-35 arası gidip geliyor. Kasada öyle muhteşem bir soğutma sistemi yok, 4 tane stok fan var. İşlemci üzerinde aynı şekilde Intel'in stok soğutucusu var. Bilgisayarı çok zorlamadım fakat yine de normal midir bu sıcaklıklar bu kadar oyun oynamanın üzerine? :D Normalse hiç ısınmıyor nedense. :D

Günlük 8-10 saat arası oynuyorum. CS:GO, Dying Light, FarCry 4. Hepsi optime ayarlarda orijinal oyunlar.

Isınsın mı istiyorsun? :)
Değerler gayet iyi.

Oyunların orijinal olmasaydı daha fazla yük binerdi. Vallahi gayet iyi bir performans stok soğutucu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı32.PNG

Böyle olmasından iyidir.
SYSTIN ne? AUXIN ne?

Oyunları düşük çözünürlük veya düşük ayarlarda mı açıyorsun? Termal macun yenilediysen macundan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı