İşlemci & Ekran kartının ısınmaması normal midir ?

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Performans düşüklüğü yaşamıyorum, i5 4460 & 750Ti kullanıyorum. İşlemci en fazla 52, ekran kartı 43 derece gördü GeForce exp. optime oyun ayarlarıyla. 10 saat aralıksız oyun sonrası gördüğüm sıcaklıklar bunlardı. Oturduğum yerin sıcaklığı 30-35 arası gidip geliyor. Kasada öyle muhteşem bir soğutma sistemi yok, 4 tane stok fan var. İşlemci üzerinde aynı şekilde Intel'in stok soğutucusu var. Bilgisayarı çok zorlamadım fakat yine de normal midir bu sıcaklıklar bu kadar oyun oynamanın üzerine? :D Normalse hiç ısınmıyor nedense. :D

Günlük 8-10 saat arası oynuyorum. CS:GO, Dying Light, FarCry 4. Hepsi optime ayarlarda orijinal oyunlar.

Isınsın mı istiyorsun? :)
Değerler gayet iyi.

Oyunların orijinal olmasaydı daha fazla yük binerdi. Vallahi gayet iyi bir performans stok soğutucu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı32.PNG

Böyle olmasından iyidir.
SYSTIN ne? AUXIN ne?

Oyunları düşük çözünürlük veya düşük ayarlarda mı açıyorsun? Termal macun yenilediysen macundan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı