İşlemci fanı çıkmıyor

Vidaların hepsini takıp dener misiniz iki mandala birden bastırmayı?
Hocam takılmıyor da, şu vidayı çıkartmak için elimi kanattım yine açılmıyor takmayı denedim yuvalar oturmuyor ilk defa bu kadar zorlandım şu sistemde bir iş yaparken.

Hocam bu arada metal yere bastırdım fan yuvadan kalmış ama diğer tarafı ayrılmadı takılı kaldı öyle, güçlükle bastırıyorum ama çıkmadı.

Hocam sonunda çıktı içim rahatladı vallahi ama şimdi nasıl yerine takacağımı düşünüyorum.

Hocam takılmıyor da, şu vidayı çıkartmak için elimi kanattım yine açılmıyor takmayı denedim yuvalar oturmuyor ilk defa bu kadar zorlandım şu sistemde bir iş yaparken.

Hocam bu arada metal yere bastırdım fan yuvadan kalmış ama diğer tarafı ayrılmadı takılı kaldı öyle, güçlükle bastırıyorum ama çıkmadı.

Hocam sonunda çıktı içim rahatladı vallahi ama şimdi nasıl yerine takacağımı düşünüyorum.
Metal tarafı tekrar brakete takcaksın sonra diğer tarafını da bastırarak takcaksın. Yine bayağı güç uygulaman gerekcek.

Hocam çıktı çıkmasına ama macunu sürdükten sonra nasıl takacağım?

Keşke en başta metal kısımdan çıkartdaymışım, vidalarla uğraşmak yerine.

Hocam bir de işlemcideki termal macun ben fanı çıkartmaya çalışana kadar her yere dağılmış ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20240212_171113.jpg
    IMG_20240212_171113.jpg
    445,3 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı