İşlemci montajını nasıl yapmalıyım?

WhitePanda

Hectopat
Herkese selamlar. Evde ilk kez bir sistem montajı yapacağım ve takıldığım yerlerde yardımınızı istiyorum. İlk olarak İşlemcinin yönü konusunda emin olamadım, Anakart MSİ B450 PRO-M2 MAX

1592391071837.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar. Evde ilk kez bir sistem montajı yapacağım ve takıldığım yerlerde yardımınızı istiyorum. İlk olarak işlemcinin yönü konusunda emin olamadım, anakart MSI B450 PRO- M.2 Max.

Kapağı açın>işlemcinin köşesindeki işareti anakarttaki işaretle aynı yöne doğru gelecek şekile koyun> çok hafif ittirin oturduğu zaman kapağı kapatıp soğutucu montajına geçin.

Hocam fazla panik yapmayın. Üçgen şeklindeki ok ile aynı hizaya takın. Macun işlemini yapmayı unutmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Teşekkür ediyorum ceza yediğim için geç cevap yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın. İşlemciyi, soğutucusunu, ramleri, m.2 ssdyi ve psuyu taktım. Psu'dan gelen 24 pinlik ve 8 pinlik güç bağlantısını da yaptım. Kasadan gelen usb 3.0 bağlantısını da yaptım ve tıkandım şuan. Ekran kartını en son takmayı düşünüyorum ve fanların, hd audio, power, reset ve led switchlerinin bağlantısı konusunda yardımınızı rica ediyorum. Kasa MSİ 100R, yapamadığım yerleri resimlerle anlatmaya çalışayım. Bunları nereye takmalıyım?

WhatsApp Image 2020-06-17 at 15.21.13.jpeg
WhatsApp Image 2020-06-17 at 15.21.15.jpeg
WhatsApp Image 2020-06-17 at 15.21.17.jpeg

Geri
Yukarı