Çözüldü İşlemci sıcaklığı aniden yükseliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetBey07

Hectopat
Arkadaşlar ben şu an R5 1600 AF kullanıyorum. İşlemci sıcaklığım boşta 43 derece iken anında 50 dereceye yükseliyor sonra düşüyor. Ama bu her zaman olmuyor nadiren oluyor. Oyun oynarken böyle bir şey hiç olmuyor. Sadece boştayken aniden yükseliyor. CPB kapatınca da performans bayağı düşüyor. Sizce normal mi? Soğutucum Snowman m200.

Arkadaşlar ben şu an R5 1600 AF kullanıyorum. İşlemci sıcaklığım boşta 43 derece iken anında 50 dereceye yükseliyor sonra düşüyor. Ama bu her zaman olmuyor nadiren oluyor. Oyun oynarken böyle bir şey hiç olmuyor. Sadece boştayken aniden yükseliyor. CPB kapatınca da performans bayağı düşüyor. Sizce normal mi? Soğutucum Snowman m200.

Hocam aynı şey şu an bende de var. Yükte nasıl? Eğer anormal bir sıcaklık yoksa sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ek olarak en son ne zaman termal macunu yenilediniz?

CPB Kapatıp elle 3.7GHz'e O.C yapabilirsiniz. Hem performansınız artar hem de 1.2V verdiğiniz için fazla ısınmayacaktır. Bu konumdan yardım alabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı