İşlemci Sıcaklığı Boşta 42 Derece Normal mi?

SaMo_Sy

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Ryzen 1700 ve B350 tomahawk sistem topladım. İşlemcinin ve anakartın sıcaklık değerleri aşağıdaki gibidir. Sizde normal mi bir sıkıntı var mı acaba?

CPU: Boşta 42 Derece

Anakart: 38 Derece

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Ryzen 1700 ve B350 tomahawk sistem topladım. İşlemcinin ve anakartın sıcaklık değerleri aşağıdaki gibidir. Sizde normal mi bir sıkıntı var mı acaba?

CPU: Boşta 42 Derece

Anakart: 38 Derece
Benim işlemci 6950x boşta 27 derece şuanda isterseniz resmini yollayabilirim Corsair h115i işini çok iyi yapıyor

Dostum işlemci kritik eşiğe gelmediği sürece sıkıntı olmaz ama biraz boştaki sıcaklığı çok gibi. OC yaptınız mı ? Termal macun ve soğutucu iyi yerleştirildi mi?

Dostum işlemci kritik eşiğe gelmediği sürece sıkıntı olmaz ama biraz boştaki sıcaklığı çok gibi. OC yaptınız mı ? Termal macun ve soğutucu iyi yerleştirildi mi?
Macun zaten üzerinde vardı.4 vidayıda sıkıca sıktım.Zaten yanlış takma gibi bi durum olmadı.Banada çok geldi boşta iken o derece

AIDA64 ile kararlılık testi yapın. 10-15 dakika boyunca açık kalsın ve yükte iken ulaşılan sıcaklık değerlerini burada paylaşın.

AIDA64 ile kararlılık testi yapın. 10-15 dakika boyunca açık kalsın ve yükte iken ulaşılan sıcaklık değerlerini burada paylaşın.
Tamam hocam şuan yapıyorum. Ekran görüntüsünü paylaşacağım. Sağolun vakit ayırdığınız için.

15 dakikalık AIDA 64 Testi arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 2.282
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı