İşlemci sıcaklığı boşta 51 derece normal mi?

@370335 uygulama aracılığı ile fan devirleri ayarlanabiliyor yanlışım yoksa.
Kullandığınız modeli internette aratıp kontrol merkezi var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Bir bakayım fakat normal midir değerler?
@İbn Sina
@370335 uygulama aracılığı ile fan devirleri ayarlanabiliyor yanlışım yoksa.
Kullandığınız modeli internette aratıp kontrol merkezi var mı diye kontrol edebilirsiniz.

Yazılımı yok lakin neden böyle.
Sıvı soğutmam kaliteli değil mi?
@Akif
@BerkayZ87 hocam size zahmet bir konuya bakabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal. Gerektiğinde zaten soğutuyormuş. Ryzen'lar boşta da olsa ZIP ZIP ZIP'lar yerinde duramaz. :D

Hocam yük altında çok iyi performans sergiliyor, onluk sıkıntı yok eyvallah çok da memnunum, sessiz de sadece boşta olan durum.
Saçma bir ısı sıvı soğutmaya rağmen. Ben stokla o derecelerde oyun oynuyorum.

Intel kullanıyorsanız normal.
Boşta olan durum Ryzen'larda normal mi? @Akif
@Akif
@Jonathan North.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yük altında çok iyi performans sergiliyor onluk sıkıntı yok eyvallah çok da memnunum sessizde sadece boşta olan durum.

Intel kullanıyorsanız normal.
Boşta olan durum Ryzen'larda normal mi bu durum.@Akif
@Akif
Kaç kere normal diyeceğiz? CrystalDiskInfo sonuçları doğru mu diye konu açmıştınız onda da 10 sayfa boyunca aynı soruyu sorup durdunuz. Bunun yüzünden de ban yediniz.

Troll olduğunu düşünmeye başladım.

Kaç kere normal diyeceğiz? CrystalDiskInfo sonuçları doğru mu diye konu açmıştınız onda da 10 sayfa boyunca aynı soruyu sorup durdunuz. Bunun yüzünden de ban yediniz.

Troll olduğunu düşünmeye başladım.

Herkes hakkımda böyle düşünüyor hastalığım ciddi derecede ilerledi bu yüzden hani savunacak bir açıklamam keşke olsa ama.

Siz boşta kaç derece kullanıyorsunuz hocam.

Ryzen 5 5600X'i AMD Wraith Prism RGB fan ile kullanıyorum ve boştaki sıcaklık 30 derece stabil. Google'da dolaşırken 35-45 arası gidip geliyor sürekli. Ancak oyunlarda sizin 60 dereceyi geçmezken benim 65-70 derece arasında çalışıyor. Bu işte bir tuhaflık var. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı