İşlemci söküp takıldıktan sonra görüntü gelmiyor

xTworstx

Hectopat
Merhaba işlemcime macun sürmek için söktüm ve sorunsuz bir şekilde geri taktım. Çiplerde bir sorun yok fakat bilgisayara görüntü gelmiyor. RAM sök tak yaptım ayni.

Aynı sorunu yaşadım işlemciyi çıkarttım temizledim taktım sistem çalışmadı her şeyi denedim çalıştıramadım daha sonrasında çözümü işlemci tırnağını kapatmadan önce işlemci üzerine bastırarak kapatınca sorunu çözdüm.

Detaylı bilgi verin. Bilgisayar hiç mi başlatılmıyor yoksa başlatılıyor ama görüntü mü gelmiyor?(Fan dönüyor mu?)

Peki biraz garip bir soru daha: PSU şalterini I'e getirdiniz mi?
Üstelik saçma bir soru olmuş. Yanlış anlaşılmasın ama bu konumda olmasa görüntü vermeyi geçin, sistem zaten çalışmaz.

İşlemcinin pin kısımlarını silgi ile temizlemeyi dene.

Aynı sorunu yaşadım işlemciyi çıkarttım temizledim taktım sistem çalışmadı her şeyi denedim çalıştıramadım daha sonrasında çözümü işlemci tırnağını kapatmadan önce işlemci üzerine bastırarak kapatınca sorunu çözdüm.

Deneyeceğim ufak bir sorum var bu test aşamasında fan takmadan işlem yapabilir miyiz elimle bir kuvvet uyguluyarak.
Detaylı bilgi verin. Bilgisayar hiç mi başlatılmıyor yoksa başlatılıyor ama görüntü mü gelmiyor?(fan dönüyor mu?)

Başlıyor fan dönüyor mouse ye falan ışık geliyor fakat görüntü alamiyorum.

Deneyeceğim ufak bir sorum var bu test aşamasında fan takmadan işlem yapabilir miyiz elimle bir kuvvet uyguluyarak.

Başlıyor fan dönüyor mouse ye falan ışık geliyor fakat görüntü alamiyorum.
Ekran kartında da sorun olabilir. Bende genelde hep ekran kartında sorun oluyordu. Veya kablolarda.

Geri
Yukarı