İşlemci soğutucusu aldığım yer üst modeli ücretsiz yolladı

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar kasam küçük olduğu için Snowman X4 almıştım sonra yanlış gönderdiler, Snowman M120 göndermişler. Aradık falan ondan sonra aldığımız yer dedi ki özür amaçlı size daha üst modelini ücretsiz gönderelim dediler. Gönderdiler ben X6 bekliyordum T6 göndermişler aslında en başta bunu istiyordum ama kasama sığmayacakti. Yan camı çıkartmak durumunda kalacağım şimdi. Ne düşünüyorsunuz?
Bu arada Snowman M120'yi de bize hediye ettiler 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da daha iyi bir RAM göndermişlerdi iade etmedim tabii ki kendi hataları kendileri zararlı çıkıyorlar o kadar önemsemedikleri için alıcıları.

T6 ve M120'yi satın sonra tekrar x4 alın 😀

Bir topa girip "Bu modelde kasama büyük geldi, X6 yollar mısınız?" demeyi dene diyeceğim de, sonra geri isterlerse orası sıkıntı. :D

Arkadaşlar kasam küçük olduğu için Snowman X4 almıştım sonra yanlış gönderdiler, Snowman M120 göndermişler. Aradık falan ondan sonra aldığımız yer dedi ki özür amaçlı size daha üst modelini ücretsiz gönderelim dediler. Gönderdiler ben X6 bekliyordum T6 göndermişler aslında en başta bunu istiyordum ama kasama sığmayacakti. Yan camı çıkartmak durumunda kalacağım şimdi. Ne düşünüyorsunuz?
Bu arada Snowman M120'yi de bize hediye ettiler 😂

Allah herkese senin şansından versin kardeş 🥲

Geri
Yukarı