İşlemci soğutucusu mu yeni kasa mı?

Ben bu bütçede Sharkoon Night Shark öneriyorum.

Önü mesh olmasa bile yan taraflarda gerekli aralık ve güçlü fanlar ile geldiği için gayet iyi hava akışı var.

Sadece düz mantık yapıyorum; Dark Diamond, ekleme yaptığınız linkteki kasadan daha iyi değil mi? Sonuç olarak birinde bir tane fan varken diğerinde 4 tane var ve benim için önemli olan hava sirkülasyonu.
Önemli olan fan sayısı değil, malzeme kalitesi ve fanların hava alabilmesi için yeterli mesh veya ızgara yapılı panel. Önerdiğim her iki kasada mesh panele sahip.

Önemli olan fan sayısı değil, malzeme kalitesi ve fanların hava alabilmesi için yeterli mesh veya ızgara yapılı panel. Önerdiğim her iki kasada mesh panele sahip.
anladım teşekkür ederim.
Bu arada benim düşüncem işlemci soğutucusundan yanaydı neden derseniz ekran kartı fanını %60'a getirdiğim zaman çok ses çıkarması dışında bir sıkıntı olmuyor yani 75-80 lere çıkmıyor. Ama işlemci fanını son hız yapmama rağmen 70-75 derece alıyorum. Bu konuda bir yorumunuz var mı? @KuoNN @Sylveon @Mithat Berhan @Mr_Bean @

Ayni islemci ve almayi dusundugunuz sogutucuya sahibim. Kasa cok onemli alabilceginiz en iyi kasayi alin, hava akisi olmadiktan sonra en iyi sogutucuyuda taksan cok ise yaramiyor.
Actigim konuya goz atabilirsiniz.

anladım teşekkür ederim.
Bu arada benim düşüncem işlemci soğutucusundan yanaydı neden derseniz ekran kartı fanını %60'a getirdiğim zaman çok ses çıkarması dışında bir sıkıntı olmuyor yani 75-80 lere çıkmıyor. Ama işlemci fanını son hız yapmama rağmen 70-75 derece alıyorum. Bu konuda bir yorumunuz var mı? @KuoNN @Sylveon @Mithat Berhan @Mr_Bean @
Kaliteli ve havadar bir kasaya geçerseniz hem ekran kartının hem de işlemcinin sıcaklıkları düşecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı