İşlemci soğutucusundaki kırık parça bulunabilir mi?

Voras

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğraftaki şey bana lazım. İsmini bilmiyorum bilen veya link atan olursa memnun olurum. :)

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    369,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu Intel işlemciler için bir aparat. Tek bulmak zor olabilir. Yine de bilgisayarcılara sorabilirsiniz.

@Yener K.'un dediği gibi tek halde bulmak zor olabilir. Genelde yeni fan kutularında veriyorlar. Yani fan almaktan başka çareniz yok.

Hocam tam da emin değilim. Bilgisayar normal arkada Spotify falan filan açıkken 40 derece işlemci i7 7700K Rocket League en düşük ayar 100 derece ekran kartı GT 730 ama yenisi daha gelmedi. Neden kaynaklı olabilir?

Fan ayağı bu. M200 için olan bende var. Intel kullanmadığım için öylece köşede duruyor. Kargo ücreti biraz pahalı tutacağı için bedavaya yollayabilirim.
Tek olarak bulmanız zor çünkü.
Hocam var mı? Yani fotoğraf atabilir misiniz?

Hocam tam da emin değilim. Bilgisayar normal arkada Spotify falan filan açıkken 40 derece işlemci i7 7700K Rocket League en düşük ayar 100 derece ekran kartı GT 730 ama yenisi daha gelmedi. Neden kaynaklı olabilir?
Ekran kartı 100 derece diyorsun. Kim bilir kaç yıllık bakım yapılmamış. Bir arkadaşımın bilgisayarı var. Her yıl bakımlarını yapa yapa sülalesi 34 yıl dayandırdı bilgisayarı. Termal macun bakımı yapın.

Ekran kartı 100 derece diyorsun. Kim bilir kaç yıllık bakım yapılmamış. Bir arkadaşımın bilgisayarı var. Her yıl bakımlarını yapa yapa sülalesi 34 yıl dayandırdı bilgisayarı. Termal macun bakımı yapın.
Hocam yeni macun 1 hafta olmadı ben bu işleri anlayan birisiyim. Ama neden böyle yapıyor o ayak kırıldı diye mi macun dışarıda mı kaldı bilemiyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı