İşlemci veya RAM neden 7.9 puan almadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu tesadüfen gördüm .. Arkadaşımız anladığım işi garantiye almayı seviyor demekki. Zaten konuya ben Recep Baltaş ve Ali Güngör harici herkes yorum yazmış :) Bende yapayım yorumum.. Latife tabi ki haddimi aşmam ama gene tutamıyorum kendimi :)

Bu sistemde işlemci ve RAM 7.7 puan alırken ekran kartı 7.9 puan, harddisk 7.8 puan aldı. İşlemci veya RAM neden 7.8 veya 7.9 puan almadı ?
Intel core i7 3770 3.40 GHz
8 GB Kingston hayprex 1600mhz ram cl9
Asus HD 7850 ekran kartı
Asus P8z77-V LE anakart
Sistem sence iyimi kaç sene gider? SSD var.

Recep'ten daha önce aldığım bilgilere dayanarak bence harika bir sistem :) Dayanma süresi normalde 5 sene gider herhalde ama bende olursa 10 sene gider :) Yazdığım PC 2GB Ram-Sis Mirage ekran kartı yani:) Antika ben için bu sistem uzay üssü :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemde işlemci ve RAM 7.7 puan alırken ekran kartı 7.9 puan, harddisk 7.8 puan aldı. İşlemci veya RAM neden 7.8 veya 7.9 puan almadı ?

Asus HD 7850 ekran kartı
Asus P8z77-V LE anakart

Ekran kartı 2 Gb ise bu bilgisayar hiç eskimez, hep gider ;)

Asus HD 7850 ekran kartı
Asus P8z77-V LE anakart

İşlemcinin puanını oc ile yükseltebilirsin. Ram içinde şunu söyliyebilirim ben corsair 1600mhz kullanırken düşük puan alırken. Aynı markanın 1866 mhz olanı ile 7.9 almıştım. Ama sende ki durum nedendir bilemem.

Bir şeyin üzerinde fazla durunca sıkılıyorum. Bu yüzden arkadaşı kutluyorum. :) Bu arada forumda online sayısı bayağı arttı. Eskiden 3-4 kişi oluyorduk. Şimdi okudukça bitmiyor. :)

Sistemi en sonunda aldınız. Tebrikler. Bu esnada iki üç tane fake hesap açtınız. Onlarca farklı konu. Her konuda aynı sorular. DonanımHaber'de verilen tavsiyeleri buraya yapıştırıp çapraz sorgulamalar.... Hala daha bir tane fake hesabınız var, gözümden kaçmıyor değil :)

Güle güle kullanın sisteminizi. Yeni sorularınızı merakla bekliyoruz :)
Admin MAC adreslerini mi kontrol ediyor? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı