İşlemci yükseltmesi sonrası sistem donuyor

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

i5-3570 işlemci var elimde. Normalde i3-3210 Kullanıyorudum. Eski işlemcim ile RX570 ekran kartını kullanınca sıkıntı yok ama i5 işlemciyi takınca bilgisayarda geziniyorum ekran 1-2 dk sonra bir anda donuyor ve siyah ekran olup "no signal" diyor. Şu an ekran kartını devre dışı bıraktım sürücülerden sorun yok. Acaba PSU'mu yetmiyor? High Power 500W +85 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU fazlasıyla yeterli. Ekran kartınızda sürücü sorunu var gibi görünüyor. Birkaç eski sürücü deneyin ve stabil olanı bulduğunuz zaman onu kullanmaya devam edin. İleride güncelleme ile yeni sürücüde sorun çözüldüğünde yenisine geçersiniz.

PSU fazlasıyla yeterli. Ekran kartınızda sürücü sorunu var gibi görünüyor. Birkaç eski sürücü deneyin ve stabil olanı bulduğunuz zaman onu kullanmaya devam edin. İleride güncelleme ile yeni sürücüde sorun çözüldüğünde yenisine geçersiniz.
Hım. Peki öyle yapayım. Çok teşekkürler, işe yararsa yazacağım.
Sıfır Windows 10 kurulumu yaptın mı yükseltme sonrasında? Sistem stabil olmayabilir. Kendimden biliyorum. Core i3 8100'den, Ryzen 5 3600'a geçince 4 çekirdek falan görünüyordu Görev Yöneticisi'nde.
2 defa format attım. Tüm dosyalarımı biçimlendirdim ama nafile.

Geri
Yukarı